Wodny plac zabaw w sierpniu

Image

Jeśli tylko pogoda nie popsuje szyków pracującym robotnikom, to z wodnego placu zabaw będzie można korzystać już w sierpniu. W Parku Miejskim roboty idą pełną parą.

- Prace są na ukończeniu. Czekamy na ostateczny termin, który zgłosi wykonawca. W tej chwili trwają najważniejsze prace z punktu widzenia jakości tego miejsca, dotyczące nawierzchni niecki, bo to ona będzie stanowiła o jakości i bezpieczeństwie. Tutaj są niezbędne odpowiednie warunki pogodowe, dlatego wykonawca wie, że musi to położyć w odpowiednich warunkach atmosferycznych. Jest to takie zadanie, które wstrzymuje zakończenie prac. Myślę, że zakończenie tych prac będzie mieć miejsce w przyszłym tygodniu- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Chodzi o to, by obiekt był oddany jeszcze w lipcu i mógł być wykorzystywany jeszcze przez cały sierpień.

Obok wodnego placu zabaw znajdować się będą natryski, przebieralnia, sanitariaty. Z myślą o najmłodszych użytkownikach tego miejsca powstawanie zielony labirynt, górka wspinaczkowa, stół do ping ponga, stoliki szachowe. Pojawią się także ogródki kwiatowe i elementy małej architektury takie jak kosze na śmieci, ławki.

Plac zabaw to zadanie, które wpisane jest w duży projekt dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w wysokości 1,3 mln zł. Całkowity koszty inwestycji to około 4 mln zł.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~fadwwawa

Małolaty będą miały się wreszcie gdzie podmyć, po seksualnych ekscesach w parku. umiech

~Sześć 6 7

Czy troll opozycyjny zakończył już ujadać? Może zasadzi tam jedno drzewko w 3 osoby w ramach protestu i koniecznie trzeba będzie zaprosić na to wszystkie stalowowolskie media żeby się polansować.

e2rds

~ziuta
nie bede już szła popływać na mosirze
A co, będziesz pływała w 25 cm wody w tym wybudowanym bajorku, gratuluję. Rozbawiłaś mnie.

~emeryt 55

Przypomniało mi sie dlaczego nie ma toalet,bo nie ma babci klozetowej.Co z tego jak toalety wybuduja jak nie bedzie kasy na zatrudnieni kogos do obsługi.Tak jest na dworcu w Rozwadowie.Toalety pieknie wyremontowane,ale pozamykane .Tak sobie stoja te toalety juz 16 lat i niby sa a nie ma.Ludzie leja obok ,sa nawet i kupy.Mam dosc obietnic Lucjusza i calej jego bandy.

~???

~Do dziada oby tylko nie była tak jak koło Ballady wiecznie zamknięta, a mamuśki dzieci muszą wysadzać koło krzaczków, tak jak i fontanny które są tylko z nazwy i jeszcze parę takich dziwnych rzeczy które niby są tylko jakby ich nie było bo korzystać z nich nie można.

~Do dziada

~klozetdziad A więc Dziadu jak nie wiesz to nie krytykuj. W budynku który widzisz na zdjęciu jest toaleta... choć myślę że dla takich dziadów jak Ty to nic nie warto robić... nic!

~klozetdziad

Dlaczego w tym parku od zawsze nie ma toalet,dalej mamy zyc jak w sredniowieczu.Za Gierka były toalety na skrzyzowaniu Staszica z Mickiewicza,od czasu lat 90 tych nieczynne.Kiedy w koncu beda otwarte?Brak toalet w miescie ,a władza robi jakies niepotrzebne rewitalizacje.

~Miriam

Dla takich jak ty spacerek są pisowskie festyny na kredyt, organizowane kilka razy w roku. Od lasku się odczepcie, teraz się zlezie pełno patologii pincet plus ze wszystkich osiedli. Może warto rozważyć pomysł Mielca żeby to bajorko było płatne. Ograniczy to "pobyt nad wodą" zacniejszej części społeczeństwa.

~Spacerem

W tym parku do tej pory najwięcej to było gołębi i wron zanieczyszczających wszystko wokół, ludzi to "na lekarstwo". Teraz faktycznie będzie to miejsce gdzie będzie można spędzić miło czas na spacerze, no i chyba wiewiórki będą musiały szukać spokojniejszego wybiegu.

~Spacerem

W tym parku do tej pory najwięcej to było gołębi i wron zanieczyszczających wszystko wokół, ludzi to "na lekarstwo". Teraz faktycznie będzie to miejsce gdzie będzie można spędzić miło czas na spacerze, no i chyba wiewiórki będą musiały szukać spokojniejszego wybiegu.

~twardziel

dobrze że już buraki z dzieciakami nie bd się kąpać w tym strumyku obok

~ziuta

nie bede już szła popływać na mosirze

~Rymcimcim

Szkoda parku... Niestety według mnie w tej chwili park został zniszczony takie typu rzeczy mogły powstać gdzie indziej - choćby na bloniach. Park to było miejsce gdzie w dzień można było spokojnie posiedzieć pokarmic wiewiórki a teraz co beton beton i beton. Całe szczęście że miałem okazję spędzać dzieciństwo w normalnym parku!!!

~125

a toalet jak nie ma i nie będzie dzieciaki będą sikać do wody hańba żeby taki doży kobie nie miał WC

~Mieszkaniec

~Majeczka ??? Joponka??? Chamerykanka??? Cleaning Lady???
Będzie co sprzątać po tej ekipie - przyda sie Twój business a zwłaszcza 4 letnie doświadczenie w zawodzie.

~csa

i ja się wypowiem bo bzdur jakie piszesz majeczka to nie da się czytać. po pierwsze tak buduje się. tylko za co. wszystko na kredyt. miasto nie zarabia, nie rozwija się tylko konsumpcja. zarabiając 2000 na rękę nie zadłużysz się by wybudować dom z basenem, z którego będziesz korzystać przez 2 miesiące. ktoś przyjedzie i powie "ale jej się powodzi" a ty wiesz, że jesteś uwalona na 40 lat z kredytem. masz powód do radości??? wątpię. po drugie zarzucasz, ze 1600 zł bo się nie uczył. a ja ci powiem. jak firmy nie maja konkurencji, która by mogła podkupić pracownika to stawki są jakie są. inaczej płace by wyglądały jakby pracodawca musiał walczyć o pracownika. a miasto( prezydent) ma dużo do powiedzenia. on przygotowuje infrastrukturę i miejsce pod nowe firmy. jak nie ma miejsca to wiadomo, że nikt nie przyjdzie. przed wyborami mógł wszystko a teraz nic. ogarnij się bo zachwyt nad otoczką tego wszystkiego mówi, żeś co najmniej niepoważna.

~Majeczka

Genar, ja tylko pisze co widzę. Miasto zmieniło się i to bardzo, no i zmienia się.
Jak ciebie boli, że coś wychodzi, to naprawdę nie jesteś normalny. W Stalowej biznes zamierzam otworzyć USA mnie się znudziło. Żadne mecyje harować od 9 do 17 + 2h na dojazd, także w soboty.
Jak zarabiasz 1600 to sam jesteś sobie winien, było się uczyć, a nie spijać piwko z koleżkami pod blokiem.

~rower

do Gengar. Nie wiń władzy za wysokość zarobków, tylko siebie. Pozdrawiam.

~rower

do Majeczka. Gdzie byłaś?

~Gengar

@Majeczka to jak tu tak dobrze było to dlaczego wyjechałaś? Wyjechałaś akurat wtedy jak ten twój cudowny 30-latek zaczął rządzić....


Wracaj do nas do stalowej do pracy za 1600 to będziesz widziała ten dostatek ;) jak sobie suchą bułkę w pięknym parku będziesz jadła ;)

wopin

Jestem ciekaw ile bombli , zakażeń , różni , opryszczek itp itd będzie po każdym tygodniu działania tej sadzawki , mądry pomysł mądrego człowieka

~hehek

co parę dni wracasz i piszesz podobnie umiech za ile? umiech

~Majeczka

Nie było mnie 4 lata w Stalowej Woli i jestem w szoku ile sie buduje, remontuje. Rodzice od lat prosili o remont przy bloku i zawsze "nie da się", albo "później" słyszeli, a ty przyszedł do rządzenia 30-latek i nagle wszystko można zrobić!

~DaREK

Opozycja może w tym miejscu 1 drzewko zasadzi w 3 osoby?

~jasio

a na szpital pieniędzy nie ma i nie bedzie

~dede

chodzilo mi o noce bo wtedy bywa roznie w nocy tyle sie dzieje

~dede

czy to bedzie ogrodzone zabezpieczone przed zwierzetami i ludzmi?ok pomysl super tylko kto to ochroni

~csa

kto klakierze pisowski(8969) będzie chciał sprzątać po twoim prezydenciku? odpowiesz? tylko głupiec lub ktoś z wizją i zapleczem wiedzy. a "park wodny" otwarty przed jesienią? gratuluję. to tak jak lodowisko otwierać w marcu.umiech

~8969

Park w sierpniu, a kiedy będzie opozycyjny kandydat na prezydenta miasta? Od stycznia niby miał pokazany być, potem kwiecie, potem maj Lipiec jest póki co a gieroj dalej pod spódnicą polonistki siedzi.

~MottodlaElyty

Orkiestra na Titanicu też grała do samego końca. Tak oto przy entuzjastycznych dźwiękach klakierskich tub medialnych (nie mylić z trąbami spod Jerycha) Lucek "Gierek" Nadbereżny zarzyna budżet miasta i zadłuża nas mieszkańców na pokolenia.