Święto stalowowolskiej Policji

Image

W Spółdzielczym Domu Kultury odbyło się Święto Policji. W uroczystości wzięło udział wielu zaproszonych gości, przedstawili władz samorządowych.

- Dzisiejsza Policja to formacja rozwijająca się, coraz lepiej wyposażona, dysponująca nowoczesnymi narzędziami, wspomagają naszą pracę: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Aplikacja „Moja Komenda”. Te narzędzia umożliwiają obywatelom jeszcze łatwiejszy kontakt z funkcjonariuszami i dają możliwość dbania o bezpieczeństwo w swojej najbliższej okolicy- mówił podczas uroczystości komendant KPP w Stalowej Woli mł. insp. Janusz Śnios.

W czwartek 76 Funkcjonariuszy ze Stalowej Woli zostało awansowanych na wyższe stopnie policyjne, w tym 15 policjantek. Wśród nich znalazło się: 3 policjantów w korpusie oficerów, 32 policjantów w korpusie aspirantów, 26 policjantów w korpusie podoficerów oraz 15 policjantów w korpusie posterunkowych.

Z okazji tegorocznego Święta Policji 2 funkcjonariuszy z KPP w Stalowej Woli, postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zostało odznaczonych Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę. Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji 4 policjantów otrzymało odznaki "Zasłużony policjant". Wśród nich jest Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli mł. insp. Janusz Śnios, który został uhonorowany złotą odznaką "Zasłużony policjant".

Podczas uroczystości został uhonorowały najpopularniejszy dzielnicowy z naszego powiatu- Krzysztof Wieczorek.

Z okazji tegorocznego Święta Policji odbyły się zawody strzeleckie "O Puchar komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli. Zawody zostały rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jas

Gdzie to takie stare grube chłopy złapią złodzieja ? Jak on nawet 200m nie przebiegnie nie ruszy się no dajcie spokój oni powinni mieć prawdziwe testy sprawności co rok. Owszem oni mają ale ja wiem jak to wygląda wpisują im ci stawiają piwko flaszkę i wszystko załatwione bo tak naprawde80% by nie dało rady nie przeszło by stare dziadki

~ELE

modziezowe to kolor kropeczka zadac nalezy pytanie

~ELE

SĄ wakacje skarpetki super - ma sie....

~tola

To dobrze, że obydwie w jednym kolorze i wzorze!

~wddqww

Ludzie ambitni, nie idą do policji.

~gucio

Nie masz ambicji, idziesz do policji.

~EAWQ

KUNDLE I SUKI HEHE!!!

~Pio

wspolczuje tym ludziom. nic szczescia w ich twarzach nie ma.
Ta impreza to jak kara jakas albo moze zaduzo przelozonych i wielki strach przed oficerami. Ludzie usmiechac sie !!!! jestesmy tylko ludzmi i tam na gorze gwiazdki nie maja znaczenia.

~podkolanówki

Ja pierniczę ale ma gosc skarpetki nieźle obciachowe

~Lud

Dziady do pracy się weźcie a nie śpicie po kątach w krzakach.

~jolka

Skarpetki M. Sołtysa - chyba kolor i fason nie na tę okazję smiech2

~qwert

zwolnij sie i na kase do biedronki. bedziesz zarabial wiecej

~Akbar

Ile premii z tej okazji wpadlo kierownikom naczelnikom i innym wysoko postawionym a ile dostal szeregowy policjant robiacybna tych na gorze???? Albo inaczej wychodzi ze na swieto policji na dole dostala garstka osob czyli ci co obeszli sie smakiem to nie policjanci.. ale ze swiniami to tak jest bedziesz im plul w ryj a beda mowic ze deszcz pada. Byle dla siebie byle jak najwiecej a dla tych na dole figa dziwie sie ze nikt nie wpadl na pomysl jak pielegniarki jeszcze