Komisarz Dariusz Szybik komendantem powiatowym policji w Nisku
Opublikowano: 12  Lipca  2018

W środę odbyła się uroczystość powołania nowego Komendanta Powiatowego Policji w Nisku. Został nim dotychczas pełniący obowiązki kom. Dariusz Szybiak. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył nowemu przełożonemu niżańskich policjantów Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa.

Niżańscy policjanci powitali nowego komendanta na uroczystej zbiórce, która odbyła się w świetlicy komendy. W spotkaniu wzięli udział między innymi: Mieczysław Miazga Poseł na sejm RP, Radosław Wiatr dyrektor biura posła na sejm RP Jerzego Paul, Starosta Niżański Robert Bednarz, Burmistrz Gminy i Miasta Nisko Julian Ozimek, Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz, Wójtowie z Gmin w Jeżowem, Krzeszowie i Harasiukach oraz przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w Nisku i służb mundurowych.

Akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nisku kom. Dariuszowi Szybiakowi wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa.

Nowo powołany komendant przywitał się z zaproszonymi gośćmi oraz policjantami i pracownikami niżańskiej jednostki. Przybyli goście życzyli komendantowi owocnej służby na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Podczas uroczystości policjanci i pracownicy podziękowali za wspólną służbę dotychczasowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Nisku mł. insp. Januszowi Śniosowi, który objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli.

Nowy komendant wcześniej pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Od stycznia 2017 roku był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, a od kwietnia tego roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Nisku.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Maniek
A co tom ksiuc robi? Pokropek cy tys mundurowy?
Dodano: 12  Lipca  2018  15:43:05
~lola
Przecież od mieszania herbaty bez cukru jej słodkości nie przybędzie. Policji nie są potrzebne liczne i częste roszady stanowiskowe lecz kasa, kasa... o którą się upominają od wielu lat. Małe powiaty mają to do siebie, że dostają szefów z coraz to niższymi stopniami. Jest to jakiś symbol czy może zwyczaj?
Dodano: 12  Lipca  2018  11:50:14
~1234
A dlaczego z nazwisko z małej i z błędem?
Dodano: 12  Lipca  2018  11:23:48
~RNI
A dlaczego nazwisko z małej litery?
Dodano: 12  Lipca  2018  11:03:57
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe