Wpadł w poślizg i wjechał w 2 zaparkowane auta

Image

Do tego zdarzenia doszło w środę 11 lipca 2018 roku. Mężczyzna jadący osiedlówką w stronę ronda przy Lidlu „nie wyrobił” na zakręcie, wpadł w poślizg i uszkodził 2 zaparkowane samochody.

Do tego zdarzenia doszło około godziny 16:15. Ulicą Poniatowskiego w kierunki Lidla (wewnętrzna uliczka osiedlowa) jechał młody mężczyzna samochodem marki Seat Cordoba (auto na stalowowolskiej rejestracji). Padał intensywny deszcz. Droga przed samym rondem nieznacznie skręca w lewo. Kierujący wpadł w poślizg i „nie wyrobił na łuku ulicy” uderzając w dwa zaparkowane przy drodze auta (stojące na miejscach wyznaczonych na parking): BMW i Seat Leon. Wskutek uderzenia Seat „zawisł” na haku zaparkowanego pojazdu. Konieczna była pomoc lawety.

Wezwano patrol policji ze stalowowolskiej drogówki. Na miejscu panowały utrudnienia w ruchu. Jeden pas na niewielkim odcinku był przez jakiś czas zablokowany.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~mieszkaniec

zamowie kebaba z dostawa i mu wpier..... za to ze mi auto rozbil i sie do pracy spoznilem:-P

~.......

RST i wszystko w temacie.

~THOMAS

TEN GOSTEK ROZWOZI KEBABY OD NAZIRA

meadan

chłopak zamiast jechać na zakręcie po łuku - to ciął prosto z dużą prędkością, bo nic nie jechało z naprzeciwka (widać to było ewidentnie po śladach jakie zostawił - zero skręcania na zakręcie ! jechał prosto jak od linijki )
Prawdopodobnie kilka metrów przed zderzeniem wcisną hamulec , ale świeży deszczyk i piasek z ulicy przewiózł go aż do Seata Leona.

Niestety sporo podobnych małolatów jeździ tak samo w okolicy.
Jeden się może czegoś nauczył.. - reszta ma tą lekcję jeszcze przed sobą

~Pawełek

Szybki i wściekły , teraz tylko wściekły ... smiech2

~siek

Śmiga po Stalowej jeszcze taki jeden idiota w czarnej audi combi z padniętym silnikiem, z rury kopci na czarno, ale on też się doigra tą swoją brawurową jazdą.

~siek

Śmiga po Stalowej jeszcze taki jeden idiota w czarnej audi combi z padniętym silnikiem, z rury kopci na czarno, ale on też się doigra tą swoją brawurową jazdą.

~Madafaka

A podobno tylko RNI powoduje wypadki

~jul

Ten gnojek już nie jeden raz tak grzał. TO dupek z sianem we łbie .A na Lotnisko do Turbi wariować a nie po ulicach .ZAbrać prawko jak ktoś napisał i niech pochodzi z buta.

A gdzie ANIOŁOWIE PRAWA BYLI.

Alejami JP jeżdzi motorem następny dureń ok,23-ciej. ile fabryka dała

~Renata

Kto mu dał prawo jazdy? W chipsach znalazł?

jaszczur

Nie jechal szybko tylko w rece komorka sie zaplatala.

~lesio

Ileż trzeba zapier.lać, żeby tam nie wyrobić? - ile fabryka dała !
Powinni zabrać gnojowi prawko na 3 miechy. Niech daje z buta, aż zmądrzeje. Pewnie się dowiedział, że dziś mandatów nie dają, ale prawko mogą zabrać, bo nie za takie wyczyny zabierali.

~Madafaka

Stalowy szybki i "wciekły"😀🚗🚀