Rozwadowski Targ Staroci

Image

Targ Staroci zagościł na dobre jako wydarzenie cykliczne na rozwadowskim Rynku, ma on przypominać kupiecką historię dzielnicy i „tchnąć życie” w Rozwadowie. W każdą trzecią niedzielę miesiąca (do października) w godzinach od 7:00 do 14:00 spotykać się będą miłośnicy antyków i handlarze starociami. Wśród wystawców pojawią się kolekcjonerzy, pasjonaci, a także osoby, które chciałyby oddać niepotrzebne przedmioty w dobre ręce.

Kolejny Targ Staroci odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 15 lipca, w najstarszej dzielnicy Stalowej Woli. Stoiska będą ulokowane zarówno na płycie Rynku jak i na ulicy Jagiellońskiej w kierunku dworca PKP.

W ubiegłym miesiącu w targu wzięło udział ponad 90 sprzedawców oraz tłumy kupujących i odwiedzających. Dotychczas można było napotkać książki, płyty winylowe, ceramikę, meble, biżuterię, militaria oraz wiele cennych przedmiotów, które mają nie tylko wartość materialną ale również sentymentalną.

Aby wziąć w nim udział i wystawić swoje przedmioty na sprzedaż należy skontaktować się z biurem Referatu Centrum Rewitalizacji pod numerem telefonu (15) 847 93 16 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl. Regulamin dostępny jest na stronie: www.centrumrewitalizacji.pl. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych, a wstęp na targ jest bezpłatny.

Organizatorzy już dziś zapraszają zarówno kupujących jak i sprzedających do aktywnego uczestnictwa w comiesięcznych wydarzeniach.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kartofeln

do ~Gregor, ~szarpak, ~kalamita, ~Gość01, ~mariusz

ile ileszcze razy sobie przyklaśniesz przychlaście?

tylko tępy suwern by się nie kapnął że to tylko jeden trol...
Skończ już błaźnie.

~mariusz

czy opozycja ma juz kandydata na prezia? bo cos cisza dalej

~Gość01

Przynajmniej raz w miesiącu Rozwadów tętni życiem.

~kalamita

Brawo Gregor tak samo myślę

~Gregor

Ścisk dupy totalnej opozycji jest piękny umiech

~Amanda

Zgadza sie, dominuje prowizorka pod publiczkę. Pamiętam jak w kampanii do lansu rozsypał dzieciom zabawki w kącie że niby taki pro rodzinny. Albo w Domu Dziecka raz do zdjęć został Św. Mikołajem. Brak słów...

~Marekk

Wszystkie "inicjatywy" płezydęta są pozorne i najczęściej do d.py. Pytanie kiedy się to wielkie regionalne wydarzenie zwinie? Strefa kibica już dawno nie istnieje a mistrzostwa wciąż trwają 🙂