Co z tą tanią stacją paliw?

Image

Mimo tego, że zgromadzono stosowne dokumenty, że zapięto na ostatni guzik wszystkie formalności, nie udało się znaleźć firmy, która wybudowałaby nam tanią stację paliw.

Obiecano nam, że najpóźniej do 10 października będziemy taniej tankować na miejskiej stacji paliw. Tymczasem nie ma kto wykonać zamówienia. Zadanie pod nazwą „Zmiana sposobu zagospodarowania terenów w rejonie ZMKS – utworzenie stacji paliw ogólnodostępnej, myjni samochodowej, obudowa magazynu olejów i płynów samochodowych wraz z niezbędną infrastrukturą oraz rozbiórka budynków kolidujących z projektowaną przebudową” ma być realizowane na terenie Miejskiego Zakładu Komunalnego.

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego zostało unieważnione ponieważ nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu. Może uda się za drugim razem.

W ramach zadania zaadaptowana będzie część stojącego na placu MZK budynku na myjnię samochodową, utworzony zostanie Punkt Obsługi Klienta oraz Punkt Kasowy, a także wyodrębnione zostaną dwa pomieszczenia, w których klient będzie mógł kupić podstawowe wyposażenie samochodu (takie jak płyn do spryskiwaczy, oleje silnikowe, żarówki itp.). Znajdujące się w budynku WC zostanie wyremontowane i dostosowane do obowiązujących przepisów. Likwidacji ulegną istniejące tam już dystrybutory paliwa, wykonana zostanie wiata wraz z 3 dystrybutorami i terminalami płatniczymi, wybudowany również zostanie podziemny zbiornik na paliwo, magazyn olejów i płynów samochodowych. Na terenie stacji znajdzie się wysepka z następującymi urządzeniami: stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych, kompresor, odkurzacz. Rozbudowany zostanie też plac manewrowy z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. Myjnia samochodowa będzie czynna w godzinach od 6:00 do 22:00.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Andrzej_2.0

Czyli stacji nie będzie. Będzie pajacowanie i lans na obiecankach.

~Liljana

Nikt miastu nie powiedział, że za "tanią stację" trzeba zapłacić? umiech

~Beryl

Z czego się teraz wycofamy panie prowizorka?

~KrOpKa

Nie przesadzaj ormo, dług nam stabilnie rośnie 🙂

~Ormo

Jak wszystkie pozorne działania tej miernoty. Wyjdzie wielka K U P A

~Mieszkaniec

Ta jak i inne inwestycje to tylko ściema dla wyborców. Każda z wykonywanych inwestycji przedłuża się. Koszty ich zakończenia wzrastają, z przyczyn technicznych lub pogodowych (tak to tłumaczą ). Obecnie modernizowana jest ulica Sandomierska. Od trzech tygodni prace nie posunęły się o krok ze względu na brak wykonawcy na placu budowy. Brak nadzoru ze strony inwestora t.j. miasta

~Kajzerka

Poprzednia kadencja wpadła ci płezydęcie jak ślepej kurze ziarno. Kolejna jest cała twoja. Pokaż jaki jesteś gospodarz. Jak ci nie wyjdzie, to najwyżej zawalisz na "el ę" z poprzedniej kadencji. Że niby nie byłeś sobą itp 😂

Nie chciałbym być w twojej skórze jak suwerenowi zabraknie na picie i nie będzie im z czego dołożyć.Trzeba pewnie będzie powołać straż urzędowa na wzór kaczego sejmu.

~wyga

~szok a Ty skąd jesteś? bo ja nic nie widzę żeby zrobił, Miasto się wyludnia, szkodliwe miejsca pracy, na których nikt nie chce normalny pracować, chyba że chce niedługo pożyć, słabe zarobki więc ludzie uciekają... ten wodny plac zabaw będzie na jesień? klub w rozsypce, który ma miasto utrzymywać, budowanie stadionu latami, śmietnikoławki, ławka dla zakochanych, jakieś chodniki i parę budynków więcej do utrzymania, Miasto się zwija, tylko kasa i koryto+ dla pisowców z coraz dalszej okolicy a jakiej jakości kadry mają to wystarcz za przykład nowy prezes klubu lub przewodniczący rady umiech

~szok

Ujada troll opozycyjny z warszawy. Widać dawno w mieście nie był i nie widział ile Nadbereżny zrobił przez ostatnie 3 lata.

~Ormo

Może rozebrać pisnes tałer i sprzedawać cegielki? Która to już obiecanka na którą "ni ma piniondzow". A suweren patrzy. Na razie nierozumnie ale powolutku, powolutku coś tam zatrybi.
Kontłkandydata błak i czas wziąć na klatę to szambo co się w mieście us.ało

~Lol

DaRek !!!!!
nie rozsmieszaj ludzi trzezwo myslacych, jedno jesy pewne nikt od 30 lat nie zafluzyl tak miasta.

~Jaga

Kadencji mu braknie na wykonanie KONKRETNYCH obietnic bo pierdół mamy dostatek.

~Jaga

Kadencji mu braknie na wykonanie KONKRETNYCH obietnic bo pierdół mamy dostatek.

~Polak

Jan jedź do żydów z brukseli tam lubią wspierać polskich zdrajców po co do niemieckiego radia

~DaREK

Panie prezydencie, pan i tak zrobił dla tego miasta więcej niż inni przez 30 lat. Czasami z pewnymi rzeczami trzeba poczekać, siła wyższa.

~jan

.... a nie łatwiej zadzwonić do Radia Zet że paliwo w Stalowej Woli jest za drogie ?

~Benzyna plus

Jeszcze powinni kupić pole naftowe, tankowiec i taką maciupcią rafinerię i będziemy mieli lokalnego samorządowego szejka, króla nafty i gazu. A poseł Rafał który głosował za podwyżką oplaty paliwowej w programie benzyna plus będzie na otwarciu. Może warto zaprosić kolegów z od panstwowych monopolistów paliwowych z którymi chce pan prezydent walczyć.

~wyga

podoba mi się pomysł czynu społecznego pisu, a nie tylko wszystko i wszystkich obsrywają, mogliby zrobić coś pożytecznego

wopin

Teraz ktoś wygra przetarg to prezydent i tak anuluje albo jak on to ładnie w słowa ubierze „przesunie swoją inwestycje w czasie „ a tak naprawdę będzie to znaczyć ze skarbiec już pustym jak wiadomo to i z pustego salomon nie naleje

~Luk

To w czynie społecznym niech budują. Naród z partią, partia z narodem.

~123

Miejskie przedsięwzięcie biznesowe za pieniądze podatników do konkurowania z prywatnym biznesem. Ja nie wiem, czy to jest w porządku?

~podatnik

To może napiszę co mamy na dzień dzisiejszy - prezes mzk z pensją około 30 tysięcy złotych miesięcznie (wg oświadczenia majątkowego sprzed 2 lat bo z ubiegłego roku jeszcze nie zamieścili)

~11111

Kiełbasa przedwyborcza.... a kasy na budowanie nie ma.

~Leon

O to teraz gimbaza bedzie mieć temat do smarowania że obietnice przedwyborcze .. a kasy na budowanie nie ma umiech No dajecie .. 3..2..1 ... go