Motocykliści stracili prawo jazdy
Opublikowano: 6  Lipca  2018

Wczoraj policjanci ruchu drogowego stalowowolskiej komendy zatrzymali dwóch motocyklistów, którzy w terenie zabudowanym jechali z prędkością 129 km/h i wyprzedzali samochód na przejściu dla pieszych. Obaj mężczyźni ukarani zostali mandatami i punktami karnymi. Policjanci zatrzymali ich prawa jazdy.

Policjanci stalowowolskiej drogówki prowadzili wczoraj działania ukierunkowane na kontrole prędkości. W trakcie pełnienia służby funkcjonariusze zmierzyli prędkość dwóch motocyklistów jadących alejami Jana Pawła II w kierunku osiedla Rozwadów. Urządzenie wskazało 129 km/h. Kierujący motocyklami wyprzedzili na przejściu dla pieszych samochód osobowy. Policjanci zatrzymali obu motocyklistów.

Po wylegitymowaniu okazało się, że motocyklem kawasaki jechał 23-letni mieszkaniec Niska, a hondą poruszał się 21-letni mężczyzna z powiatu niżańskiego. Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h policjanci zatrzymali obu mężczyznom prawa jazdy oraz ukarali ich mandatami i punktami karnymi.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Karać
~logika
zawsze na wiadukcie mam powyżej 50 km/h bo jest bezpiecznie i zwiększam przepustowość
~Karać jest przygłup


Jak byś znał z praktyki zasady dopuszczalnej prędkości to byś się nie wychylał z tą dozwoloną. Nie rozumiesz - odnoszę się do tych,co jadą z prędkością zbliżoną do 100km/h. Niestety nadinterpretacja prowadzi też do wypadków drogowych. Samochody coraz szybsze i te prędkości 100-150km/h osiąga się bardzo łatwo,problem zaczyna się dziać jak "wyskoczy" nieprzewidziana sytuacja - odnoszę się tu do młodych kierowców,co im się często tylko wydaje.

Czy wiesz,że jak wsadzić małpę za kierownice bardzo szybkiego samochodu,to ona też bez problemu wciśnie pedał gazu i osiągnie tą zawrotną prędkość "problem zaczyna się dziać jak "wyskoczy" nieprzewidziana sytuacja Doświadczenie a nie samochód.
Dodano: 9  Lipca  2018  08:38:32
~logika
zawsze na wiadukcie mam powyżej 50 km/h bo jest bezpiecznie i zwiększam przepustowość
~Karać jest przygłup
Dodano: 8  Lipca  2018  19:57:42
~Karać
Poruszany temat nie dotyczy tylko motocyklistów,coraz częściej kierowcy samochodów jeżdżą coraz szybciej Autostrada czasami wygląda jak by ktoś psy z łańcucha spuścił i miały jedną drogę ucieczki. W mieście, na wiadukcie częstym widokiem jest jazda w okolicach 100km/h. Edukacja nie pomaga to trzeba zwiększać wysokość mandatów, Słowacja jest dobrym przykładem,że to działa.
Dodano: 8  Lipca  2018  15:55:54
~nisko
jak Nisko trzeba upaść,żeby przy 129 km/h w mieście jeszcze na przejściu wyprzedzać
Dodano: 8  Lipca  2018  15:29:12
~tsr
Więcej takich kontroli...
Policja powinna się jeszcze przyjrzeć temu jak jeżdżą po osiedlach. Tam też nie brakuje tych co lubią wyjeżdżać z przyblokowego parkingu na pełnym gazie!!!!!
Dodano: 8  Lipca  2018  13:40:28
~terew
Brawo. Brawo. Weście się jeszcze za tych co po Nisku szaleją bo policja niżańska nie daje sobie rady.
Dodano: 7  Lipca  2018  20:47:51
~Brawo Ty
~kierowca
I to jest wałsnie chory kraj POLSKA, czemu przestepcy nie dostaja podwojnego wyroku np. 3 lata i jeszcze 4 np. a kierowcow kara sie zabraniem prawka i jeszcze punktami karnymi i mandatem. CHORE.
W imie czego dostaja punkty jak prawa jazdy nie maja bo juz im zabrano?
ABSURD

W imię niezastosowania się do przepisów drogowych. Dostali punkty i mandat a na koniec była słuszna konfiskata prawa jazdy.
Dodano: 6  Lipca  2018  17:48:37
~kierowca
I to jest wałsnie chory kraj POLSKA, czemu przestepcy nie dostaja podwojnego wyroku np. 3 lata i jeszcze 4 np. a kierowcow kara sie zabraniem prawka i jeszcze punktami karnymi i mandatem. CHORE.
W imie czego dostaja punkty jak prawa jazdy nie maja bo juz im zabrano?
ABSURD
Dodano: 6  Lipca  2018  12:51:55
~Dende
Zatrzymali pędzących motocyklistów na alejach w centrum?
Chyba pierwszy raz coś takiego miało miejsce... ale szczere wyrazy uznania.

Coraz więcej takich młodych gniewnych z naklejkami "Lubie zapie*****ć" szaleje na tych motocyklach.

Ja rozumiem pasja i tak dalej, ale jedzie taki po drodze osiedlowej i gazuje do odciny na dwojce i huczy na całe osiedle tylko po to aby 20 metrów dalej hamować przy wyjeździe z osiedla. Atencyjni gówniarze i tyle...

Prawdziwi pasjonaci mają troche więcej oleju w głowie i szanują zasady że mieście się nie zapi...ala tylko wyjedzie kulturalnie poza miasto i tam może cisnąć.
Dodano: 6  Lipca  2018  08:27:23
Przecież oni teraz będą jeździć bez prawka, tylko nie dadzą się złapać, dla takich debili nie ma znaczenia prawko.
Dodano: 6  Lipca  2018  08:20:24
~PRAWDA
No! W końcu policja się wzięła za tych, "którzy są wszędzie"
3 miesiące bez prawka, to może taki jeden idiota z drugim dożyje do końca sezonu!
Dodano: 6  Lipca  2018  08:16:36
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe