80- latka błąkała się po ulicach nocą, szukała mamy

Image

Policjanci ze Stalowej Woli pomogli 80-letniej mieszkance naszego miasta. Kobieta błąkała się po ulicach Stalowej Woli. Seniorka została przewieziona karetką do szpitala.

Dzisiejszej nocy oficer dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkanki miasta, że po ulicy Energetyków błąka się starsza kobieta. Policjanci pojechali we wskazany rejon.

Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą interwencję 38-letnią kobietę, która wskazała seniorkę. Jak oświadczyła zgłaszająca, starsza pani weszła na jej posesję i poprosiła aby ją zawieźć do jednej z miejscowości na terenie powiatu niżańskiego.

Policjanci zaczęli rozmawiać z seniorką. Kobieta powiedziała, że idzie piechotą do swojej mamy mieszkającej w Warchołach. W toku dalszej rozmowy policjanci ustalili, że seniorka ma 80 lat i mieszka samotnie w Stalowej Woli. Policjanci zawieźli ją do domu.

Po wejściu do mieszkania kobieta zaczęła szukać swojej siostry i dziwnie się zachowywać. Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która przewiozła 80-letnią kobietę do szpitala.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~aga

Dziadziobinio i ty niedługo trafisz pod opiekę bo demencje juz masz zatrzymałes sie w czsach milicji

~Kasia28

Emerytka - niestety nie możemy znaleźć tu pracy, poza tym w dzisiejszych czasach młodzi mieszkający z rodzicami są wyśmiewani, że nie odcięli pępowiny. Jest presja znajomych, żeby nie zostawać w takich małych miejscowościach. Ja lubię Stalową, nie lubię korków i wielkich miast. Na razie tu mieszkam, ale ciężko z pracą, udało mi się znaleźć kiepską w zawodzie.

~dziadziobinio

Na końcu seniorke zabrali do wariatkowa,tyle dostała od milicji.

~emerytka

Coraz więcej w Stalowej samotnych starszych osób. Dawnych wielopokoleniowych rodzin już nie ma. Młodzi wyjeżdżają albo żyją własnym życiem.

~Dende

Ehh... starość nie radość, smutne to.