80- latka błąkała się po ulicach nocą, szukała mamy
Opublikowano: 5  Lipca  2018

Policjanci ze Stalowej Woli pomogli 80-letniej mieszkance naszego miasta. Kobieta błąkała się po ulicach Stalowej Woli. Seniorka została przewieziona karetką do szpitala.

Dzisiejszej nocy oficer dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkanki miasta, że po ulicy Energetyków błąka się starsza kobieta. Policjanci pojechali we wskazany rejon.

Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą interwencję 38-letnią kobietę, która wskazała seniorkę. Jak oświadczyła zgłaszająca, starsza pani weszła na jej posesję i poprosiła aby ją zawieźć do jednej z miejscowości na terenie powiatu niżańskiego.

Policjanci zaczęli rozmawiać z seniorką. Kobieta powiedziała, że idzie piechotą do swojej mamy mieszkającej w Warchołach. W toku dalszej rozmowy policjanci ustalili, że seniorka ma 80 lat i mieszka samotnie w Stalowej Woli. Policjanci zawieźli ją do domu.

Po wejściu do mieszkania kobieta zaczęła szukać swojej siostry i dziwnie się zachowywać. Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która przewiozła 80-letnią kobietę do szpitala.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~aga
Dziadziobinio i ty niedługo trafisz pod opiekę bo demencje juz masz zatrzymałes sie w czsach milicji
Dodano: 6  Lipca  2018  13:04:43
~Kasia28
Emerytka - niestety nie możemy znaleźć tu pracy, poza tym w dzisiejszych czasach młodzi mieszkający z rodzicami są wyśmiewani, że nie odcięli pępowiny. Jest presja znajomych, żeby nie zostawać w takich małych miejscowościach. Ja lubię Stalową, nie lubię korków i wielkich miast. Na razie tu mieszkam, ale ciężko z pracą, udało mi się znaleźć kiepską w zawodzie.
Dodano: 5  Lipca  2018  23:20:44
~dziadziobinio
Na końcu seniorke zabrali do wariatkowa,tyle dostała od milicji.
Dodano: 5  Lipca  2018  16:36:38
~emerytka
Coraz więcej w Stalowej samotnych starszych osób. Dawnych wielopokoleniowych rodzin już nie ma. Młodzi wyjeżdżają albo żyją własnym życiem.
Dodano: 5  Lipca  2018  16:06:26
~Dende
Ehh... starość nie radość, smutne to.
Dodano: 5  Lipca  2018  13:06:49
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe