Owocowy zawrót głowy

Image

Sezon owocowy w pełni. Tegoroczne ceny owoców są naprawdę niskie. Sprawdziliśmy co ile kosztuje na stalowowolskim targu.

Przy hali targowej wciąż można kupić truskawki, mimo, że te smaczne i lubiane chyba przez wszystkich owoce już się kończą. Są małe, ale jeszcze słodkie. Warto jednak rozejrzeć się za owocami, które teraz królują w sadach i na działkach, a ich ceny nie są aż tak wysokie. Porcja witamin każdego letniego dnia zaowocuje podczas jesiennych chłodów odpornością i dobrym zdrowiem.

Jabłka papierówki, pierwsze, słodkie, tegoroczne można dziś było na targu dostać za 2 zł za kilogram. Bardzo dużo było też moreli. Kosztowały od 2 do 4 zł/kg. Pojawiły się też śliwki węgierki w cenie od 3 do 5 zł, wiśnie po 3 zł, czereśnie- od 4 do 6 zł/kg, jagody leśne od 8 do 12 zł za duży słoik (0.75 l.), maliny 3,5- 5 za pojemniczek, jagody amerykańskie- 5 zł za pojemnik 250 gramowy lub 18 zł za 1 kg.

Są także zeszłoroczne jabłka, egzotyczne banany, pomarańcze, kiwi, winogrono. Kto jednak mając dostępne lokalne owoce kupuje te zagraniczne? Lepiej sięgnąć po to, co nasze, polskie, zrywane w ciągu ostatniej doby, świeże i dostarczone wprost do klienta na targ.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Zenek

Jest tak tanio bo krzywousty rozdawał flagi na zablokowanym rondzie.

~Blondymka

Za PIS`u obrodziły tak urodzajnie.

~Blondi

Pod koniec roku warzywa i owoce będą tanie ,dzisiaj rozmawiałam z hadlujacym na bazarze i mówił ze obrodziły owoce i warzywa dzieki deszczom

~Elszbieta

Ja to na skup wale jak leci. Szwarc mydło i powidło. Kamienie, patyki, psią kupe. Na wierzchu to co ładniejsze i 1.6 zł w kieszeni. Na piwo z tescko styka.

~Szeroki

Na którym to skupie wąski nie patrzą co kupują? Jak sprzedajesz I gatunek to muszą być takie jak na targu. Chyba że pchasz II to wtedy nie ma co porównywać.

~rolnik

do mik
Pobądź sobie rolnikiem przez sezon, ciekawe na co będziesz narzekać.

~Dubpit

Co to ma być jakie truskawki od soboty ich nie ma a czereśnie od 4-do 10 zł za słaba reklama i tyle

~Wąski

Przepraszam wszystkich za powielenie mojego komentarza, windows mi się zawiesiłumiech

~Vaxer

Widać że czuwa nad nami prezydent tysiąclecia.

~Grażyno

Ja to ida jak juz sie składają badylorze. Wtedy to i za połowe tego co wyskrobali na tekturze sprzedadzo

~jjjjjjj

Maliny na skupie po 1.60 tyle zarabiają nasi sprzedawcy ze stalowa woli

~jjjjjjj

Maliny na skupie po 1.60 tyle zarabiają nasi sprzedawcy ze stalowa woli

~mik

Ciekawe co wymyślą rolnicy aby teraz nas OSKUBAĆ. Na co będą narzekania.