Grzybek w parku na razie nie wyrośnie

Image

Kulinarny grzybek, czyli arena sezonowa typu „kopuła” wraz z zapleczem sanitarnym, na razie nie powstanie. Przy obecnej pogodzie to i tak bez większego znaczenia.

Chodzi o budowlę, która miała „wyrosnąć” tuż przy parku wodnym. Początkowo sądzono, że jedyna firma, która stanęła do przetargu i zaproponowała cenę wyższą o 11 tys. zł (281 tys. zł) niż planowało miasto, dostanie zielone światło, ale po analizie dokumentów okazało się, że wykonawca z Kostkowic nie uwzględnił całości przedmiotu zamówienia w wycenie oferty, w związku z czym przetarg został unieważniony.

W tej sytuacji lokal, który miał uzupełniać ofertę rekreacyjną w parku miejskim i stanowić zaplecze dla parku wodnego na razie nie powstanie. Przetarg trzeba będzie powtórzyć.

Miasto chce, by lokal był oparty na konstrukcji igloo, wybudowany był z drewna i miał powierzchnie 120 m2. W środku miałoby znajdować się zaplecze techniczne i sanitarne. Grzybek byłby dzierżawiony przez miasto.

Budowa lokalu gastronomicznego miała potrwać około 2 tygodnie i miała być oddana do użytku wraz z parkiem wodnym, ale wobec przedłużających się procedur przetargowych trzeba będzie poczekać na wielki finisz. Biorąc pod uwagę fakt, że tegoroczne lato jak na razie należy do najchłodniejszych w ostatnich latach, na razie park wodny i tak świeciłby pustkami. W tym przypadku pogoda sprzyja magistratowi.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Szogun

Czytałem na echu że ktoś w mieście z kwasem mlekowym szaleje i smród robi. Mam pytanie .. w mleczarni kupi taki kwas ? umiech

~Do stefcio

Drogi stefcio sług te man zazdroszczą ?

~Do stefcio

Drogi stefcio sług te man zazdroszczą ?

~Do stefcio

Drogi stefcio sług te man zazdroszczą ?

~Do stefcio

Drogi stefcio sług te man zazdroszczą ?

~Do stefcio

Drogi stefcio sług te man zazdroszczą ?

~Do stefcio

Drogi stefcio sług te man zazdroszczą ?

~Zbycho

Skoncz juz partyjny glupku i sie bardziej noe blaznij.

~stfcio

Do ozzy, lemingu znowu klamiesz bo do ocieplenia blokow U.E. zlotowki nam nie dolozyla. Kiedy komentowalem ze miasto wypieknialo wcale blokow nie mialem na mysli tylk caloksztalt.

~ozzy

Stefciu, miasto wypiękniało dzięki funduszom unijnym przeznaczonym na ocieplenie bloków i tym samym zmianę elewacji.Nie przypisuj tego prezydentowi, większość bloków należy do SM.

~csa

stefciowi chodziło pewnie o "żądy" jaśnie panującego bo o rządach to on na pewno pojęcia nie ma. przynajmniej tych mądrych. umiech

~hehek

to ile prezio ma zadów, 4? czy to jeden zad na cztery litery? właśnie się przyznał pisiak, że przyjmuje uchodźców... ja też jestem za niech postawi zad nad grzybkiem w następnej kadencji, ale daleko od Stalowej umiech

~stefcio

Do romek, hejterze prawada jest taka ze do mnie przyjezdzaja koledzy i rodzina z calego swiata i po niecalych 4 latach zadow pana prezydenta L.N. nie poznaja naszego miasta, tak nasze miasto wypieknialo w ciagu 4 lat.Za SZLEZAKA nasze miasto bylo grajdolkiem cala POLSKA sie z nas smiala a teraz wszyscy POLACY nam zazdroszcza.Co do grzybka to panie prezydencie zostaw pan cos na nastepna kadencje nie powinnismy wszystkiego robic w ciagu 4 lat.

~do Romek

Nad Sanem kończą, w parku też. Nie widzę powodów do siania niepokoju. Grzybek fajna sprawa jak by powstał - ale nie za wszelką cenę. Nie manipulujcie ludzmi.

~Czarlin

Chwile mnie tu nie było, a 3 opłacanych pseudo kartoniarzy zaczeło swoje herezje.

~Adela

Chleba i igrzysk wolał rzymski lud do cezara. W Stalowej Woli czas igrzysk się skończył. A na każdego Polaka przypada 26000 długu państwowego do spłacenia.

~No i co?

Co tam grzybek, co tam wycięte drzewa,jak premier bywa w naszym magistracie, pan Duda ściska naszego Lucjusza.To jest ważne.

~Ormo

Co tak cichutko siedzicie ameby umysłowe, serwery partyjne z instrukcjami się wam zacięły?

~125

tak miało być pięknie nawet toalety nie ma ulice brudne od 3 lat nie sprzątane a nasz wielebny prezydent tylko umie drzewa wycinać i lansować się i obiecywać myśli ze naród to kupi.

~Cacy

Może zarząd komisaryczny? 🙂

~Romek

Obiecanki cacanki a głupim radość! tak ta wladza na gorze roluje i na dole tez. Tyle obiecanek tylko z realizacja kiepsko, ten Nadberezny w swoim wyglądzie, zachowaniu, obiecankach to bis Jaki! Co te dziekami maja w tym miescie do rozrywki? nie kazde dziecko wyjedzie z tego grajdola na cale wakacje, wcześniej się im naobiecuje a później klops. Wszystkie inwestycje rozpaprane kto i kiedy będzie to konczyl?

~Ormo

No to może zorganizować konfełęcję i porozstawiać plansze o tym jak mógł wyglądać grzybek. Na koniec tołcik, tańce i laseły. I znowu suweren będzie zadowolony że tyle się w mieście dzieje 😂 😂 😂

wopin

Hahaahah Hahahaha
Prezydencie obudziłeś się z ręka w nocniku !!!
Teraz każda kolejna twoja „inwestycja” będzie unieważniania
Bo i z pustego Salomona nie naleje
A kredyty już trzeba spłacać nie mając z czego !!
Miasto już pokazuje pierwsze oznaki zapaści gospodarczej
Wystarczyło tylko 4 lata twoich rządów i skarbiec pusty
Brawo !!!

~Opozycjonista

Może jakiś protest w tej sprawie? Jakieś kartony czy sadzenie drzewka?

~jazda

A za obecnego nie u dacznika powstał?

~Leoś

Za poprzednika wogóle by nie powstał. Grzybek dla ludzi w parku ? A poco !

~Wyborca

..... i kto widzial uczciwie pracujacego misiewicza???

~Wyborca

..... a komunistyczne poglady to macie w PISIE!!!

~Lekarz

Skończył ujadanie trol opozycyjny? To teraz do uczciwej roboty!

~Benek

Goń się Andrzejku z tymi komunistycznymi poglądami