II Stalowowolski Piknik Strzelecki

Image

24 czerwca 2018 r. odbył się II Stalowowolski Piknik Strzelecki. Mimo deszczowej pogody nie brakowało chętnych, aby wziąć udział w zawodach.

Piknik odbył się, podobnie jak w roku ubiegłym, na terenie LOK w Stalowej Woli. Rozpoczął się o godzinie 9:00. Dużym zainteresowaniem cieszyły się Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli w strzelaniu z Broni Małokalibrowej na dystansie 50 metrów. Podczas tegorocznej edycji pikniku o laur zwycięstwa rywalizowały również kobiety. Trzy panie, które najlepiej strzelały otrzymały puchary prezesów klubów strzeleckich.

W zawodach mogły brać udział osoby już od 13 roku życia. Każdy uczestnik oddawał 8 strzałów, oceniano 5 najlepszych z nich. Zawodnicy strzelali z KBKS, zaś finaliści z AK-47.

Podczas imprezy odbyły się równie pokazy saperskie w wykonaniu 16 Tczewskiego Batalionu Saperów w Nisku. LOK Nowa Dęba przeprowadził pokaz dynamiczny z broni czarnoprochowej.

Dla najmłodszych przygotowano basen z piłeczkami, dmuchaną zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową, watę cukrową, malowanie twarzy oraz inne atrakcje. Można było również zjeść grochówkę wojskową, potrawy z grilla oraz zapiekanki, hamburgery, frytki, kiełbaski i inne piknikowe przysmaki.

Organizatorami imprezy byli: Miejski Klub Strzelecki Miłośników i Kolekcjonerów Broni „Ur” ze Stalowej Woli, Podkarpacki Oddział Ligi Obrony Kraju, Klub Żołnierzy Rezerwy i Kolekcjonerów Broni „Legion” ze Stalowej Woli, Klub Żołnierzy Rezerwy i Kolekcjonerów Broni LOK „Vis” z Niska.

Zwycięzcy tegorocznych Otwartych Zawodów Strzeleckich o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli- w kategorii Pań:

1.Ewelina Szwaj
2. Marzena Piętowska
3. Julia Pietura

W kategorii głównej:

1. Zbigniew Łepcio (Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli)
2. Edward Smardz
3. Ireneusz Mochol.

Nagrody wręczał w imieniu patronów Pikniku i Zawodów starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny.Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~-SB

Kiki podoba mi sie twoja postawa . Obywatelska samokrytyka . Ja też bez winy nie jestem i za kołnierz nie wylewam . przepraszam

~kiki

Przepraszam wszystkich leczę się psychiatrycznie i czasem wypisuję bzdury w internecie . Zwracam honor wszystkim zebranym na pikniku jak i organizatorom . Przepraszam jeszcze raz teść kazał mi napisać poprzedni komentarz .

~kiki

Ograniczeni umysłowo brzuchacze ze swoimi czanoprochowcami. znam takiego jednego...

e2rds

Mieszkaniec, czemuś taki sfrustrowany, są wakacje, rozluźnij się, odpocznij.

~Mieszkaniec

To teraz czekamy na piknik opozycji.
Wśród atrakcji:
Gąsienice - rzeźba
Sadzenie drzewka w 3 osoby
Kartoniada
Palenie zniczy
Wywijanie kanisterkiem
Rozdawanie konstytucji
Pisanie listu do prezydenta (z błędami)
Kurs hejtu

~ola

Ja tam żadnego alkoholu nie widziałam. Zresztą na strzelnicy raczej nie wolno pić i strzelać. W tamtym roku grupy były te same i było ok. A w tym, no cóż, jeśli tak było, to niestety trudno wszystkich upilnować. A radny miał pełne ręce roboty z tego co widziałam.

~WiN

Stalówka w przyszłym roku będziecie mieli lepiej i każdy będzie zadowolony . Bo nic nie będzie :-) żadnego pikniku a już napewno koneserów broni i wódeczki :-) brzuchatych piwożłopów, bez czołgów i granatników , co ich baby biją :-) żenada .

~WiN

SB nick zobowiązuje . Donoiosę , koneserów wódki broni . Ty sbeku , konfidencie .... .

~SB

co niektórzy to dobre mieli w czubie .Na wódeczkę chodzili do busa a później bawili się z dziećmi . Nie poważne zachowanie . Następnym razem jeżeli się to zdaży zawiadomię odpowiednie służby . Jednemu to już język odmawiał posłuszeństwa . Panie radny trzeba dobierać grupy które są zapraszane troszeczke dokładniej, sprawdzać czy nie ma wśród nich walcownikow i chlorków
Ogólnie bylo Ok oprócz tych koneserów broni i wódki

~Gnat

Grochówka była przepyszna . Udało mi się zjeść trzy porcje a i do domu zaniosłem dwie extra. Córki były zadowolone

~Wódz oko

To w wolsce są kałboje? smiech2

~daro72

A Zbysio w pracy mowi ze to byla ustawka on pojechal tylko odebrac bo zapomnial kulek hehe.

~Marta

Większość to pospolici brzuchacze-piwożłopy z pukawkami. smiech2
Byłam w chameryce i tam w większości też tacy brzuchole przybywają na takie zloty, ale za to giwery mają konkretne, wliczając w to minigun czy granatniki.

~csa

matt ty tak serio? mózgu to ty chyba nie miałeś nigdy. jakbyś się uczył to byś wiedział, że piket ma rację z tym strojem. nikogo nie obraził tylko stwierdził fakt.

~Matt

Jasio, razem z piketem macie mózgi usunięte.

~jasio

o z pistoletami to sa micni usuwają nawet wpisy a w domu baby ich leja pantoflarze

~Do 123 ert

Tak się składa że Męciński był jednym z organizatorów. Podobnie jak w ubiegłym roku. Prowadził też konferansjerkę. Brawo. Gdyby nie kapryśna pogoda byłoby lepiej z frekwencją. Pań było znacznie więcej wśród zawodników.

~123ert

i standard Męciński jak zwykle jest wszędzie ma parcie na szkło

piket

a co tu robił żołnierz Skonfederowanych Stanów Ameryki Północnej?