Get Adobe Flash player

Amatopasja w MDK
Opublikowano: 22  Czerwca  2018

W Miejskim Domu Kultury, w Galerii Tło otwarto nową wystawę. Tym razem podziwiamy talent artystów i tych najmłodszych, i tych nieco starszych.

Ta wystawa to prawdziwe szaleństwo. Znalazło się na niej ponad 450 prac wykonanych w technice rysunku, malarstwa i rzeźby. Autorzy to 70- osobowa grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych uczestników zajęć plastycznych sezonu artystycznego 2017/2018 prowadzonych w Miejskim Domu Kultury przez artystę plastyka Agatę Magdziak.

- W tym roku wystawa jest przepiękna, na bardzo wysokim poziomie. Jest prawie 450 prac, w tym prawie 200 obrazów olejnych. Gratuluję tego, co udało się wam osiągnąć. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co tu razem osiągnęliśmy- mówiła Agata Magdziak, kierując słowa do autorów prac.

Jak podkreślił dyrektor MDK Marek Gruchota "Amatopasja" to jedna z najchętniej oglądanych wystaw w Miejski Dom Kultury. Co roku, podczas wakacji, mieszkańcy licznie przybywają do galerii, by podziwiać dzieła artystów pytając równocześnie o możliwość zakupu poszczególnych obrazów.

Wystawa będzie otwarta do końca sierpnia 2018 roku.


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe