Uwaga: ogłaszamy konkurs fotograficzny - "Balon w kadrze"

Image

Przed nami Międzynarodowa Świętojańska Fiesta Balonowa o Puchar Prezydenta Miasta. Kolejny raz różnobarwne balony wzniosą się nad miastem. Zachęcamy do uwieczniania tych chwil i wysłania nam zdjęć balonów. 3 najciekawsze prace nagrodzimy!

Kiedy będzie można zrobić zdjęcia balonów?

Od piątku 22 czerwca do niedzieli 24 czerwca na terenie Stalowej Woli będzie odbywać się Międzynarodowa Świętojańska Fiesta Balonowa o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli. Przez trzy dni będzie można oglądać balony unoszące się nad miastem. Dodatkowo 22 czerwca w godzinach: 21:00- 22:00 odbędzie się wieczorna prezentacja balonów na terenach zielonych (obok Szkoły Podstawowej nr 12 przy ulicy Poniatowskiego 55 i na boisku sportowym).

Więcej na temat imprezy tutaj: Międzynarodowa Świętojańska Fiesta Balonowa 2018

Zasady konkursu "Balon w kadrze"

W konkursie może wziąć udział każdy bez względu na to, czy robi zdjęcia amatorsko, czy zawodowo. Nie ma również znaczenia to, czy fotografie będą wykonane telefonem, kompaktowym aparatem fotograficznym, czy lustrzanką. Liczy się ciekawe zdjęcie. Będziemy brać pod uwagę oryginalność i kreatywność nadesłanych fotografii.

Nie ograniczamy ilości zdjęć jakie każdy uczestnik konkursu będzie chciał do nas wysłać. Zdjęcia własnego autorstwa, w ramach naszego konkurs "Balon w kadrze", prosimy nadsyłać na adres e-mailowy konkursy@stalowemiasto.pl Na autorów 3 najciekawszych zdjęć czekają nagrody. Nie wykluczamy również możliwości przyznania wyróżnień. Na wasze fotografie czekamy do północy 26.06.2018 r.

Fotografie będą podlegały ocenie Jury. Nadesłane na konkurs prace staną się własnością organizatora konkursu, który może je publikować na łamach portalu StaloweMiasto.pl

Wysyłając do nas zdjęcia prosimy o przesłanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez portal StaloweMiasto.

Nagrodami w konkursie są: książki wydane przez Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, płyty Pieśń o Stalowej Woli, kamizelki odblaskowe oraz gadżety związane ze Stalową Wolą.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~renia23

A czy mozna zrobic swoje balony ?

~siwy

ile będzie balonów?

~tedy

A balon st-woli bedzie z TW- na czele donosicielem SB-pewnie Lucek z nim bedzie !!!!

~mariusz

ja weżme udział umiech