W powiecie niżańskim powstaną siłownie pod chmurką

Image

W Nisku, Jeżowem i Rudniku nad Sanem, w ramach Otwartych Stref Aktywności, już wkrótce powstaną siłownie terenowe.

Inwestycja pn. „Budowa wielofunkcyjnych Otwartych Stref Aktywności przy: Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, Zespole Szkół w Jeżowem i Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem”, na którą wniosek został złożony do Ministerstwa Sportu i Turystyki, znalazła się na liście projektów zakwalifikowanych do dofinansowania.

Całkowity planowany koszt wynosi 181.070 zł, z czego 85.000 zł to dofinansowanie z MSiT w ramach Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo – Rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym OSA 2018.

W ramach programu zostaną wykonane trzy identyczne Otwarte Strefy Aktywności (OSA) w wariancie podstawowym: w Nisku, Jeżowem oraz w Rudniku nad Sanem. Będą wyposażone m.in. w siłownie terenowe z sześcioma urządzeniami do ćwiczeń fizycznych, strefy relaksu z ławkami, plenerowymi urządzeniami do gier planszowych i zielenią. Siłownie będą wyposażone w urządzenia: biegacz, twister i Koła Tai Chi.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Emo

Tylko dlaczego te siłownie stawiają na jakimś piachu czy innym syfie. W lecie rzadko się chodzi w pełnych butach, a raczej w sandałach i jak potem włożyć takie brudne nogi. W innych miastach jest sztuczna trawa czy jakieś inne bezpieczne podłoże tylko w Stalówce panuje taka głupota. Tak samo zrobili na placu koło Spółdzielni Mieszkaniowej na Okulickiego. Zróbcie coś z tym.

~Dende

@dziadek chwalisz się że głupi jesteś? Tyle lat masz, a politykom wierzysz? Daj spokój chłopie i zajmij sie lepiej tymi twoimi wnukami, a nie na internecie głupka z siebie robisz.

~Mlodynie

Popieram krytykę dziadka, no coz my tez mamy władnego z obiecankami Jakiego!

~dziadek

Nadberezny obiecal mala silownie w lasku na Mlodyniu i co? obiecanki cacanki a głupiemu radość! Wnuki zawiedzione tym kłamstwem, w sumie wczesna wiosna o tej inwestycji informowal. Ten człowiek tak lawiruje w tych obietnicach, ze w końcu gubi się w tych obiecankach, które nie realizując nawet za nie nie przeprosi. Na tym osiedlu dzieci, mlodziez i emeryci maja tylko zapewnione siedzenie w tych bunkrach i patrzenie na ogronmne donice zachwaszczone, które na pewno mało nie kosztowaly. Te pieniądze można było przeznaczyć na cywilizowany plac zabaw czy nawet ta obiecana silownie. Trudno będzie aby panu to osiedle już zaufalo bo pana kłamstwa sa dla nas zenujace na tyle skarg co z tego osiedla plynie. Co mam wnuczki wloczyc po miescie aby obejrzały place zabaw i silownie nie tylko dla dzieci?

~Ozim4ever

Wincyj siłowni wincyj przy każdym skrzyżowaniu najlepiej. A jedną na zapadającej się sandomierskiej.

~jasio

silownie bedom mimo ze droga głowna w niski się zapada a cale nisko upada razem ze stacja pezesiadkowa na 3 samochody i 7 rowerow