Wypadek przed „Trójcą”

Image

W środę 13 czerwca 2018 roku, około godz. 17:25 doszło do wypadku, w którym ranna została starsza kobieta.

Około 80- letnia kobieta przechodziła przez pasy znajdujące się przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej na ulicy Ofiar Katynia. Szła w kierunku kościoła. W tym samym czasie, od strony ronda im. Lecha Kaczyńskiego jechał samochód marki Suzuki Baleno. Padał deszcz, było pochmurno i kierowca nie zauważył przechodzącej ulicą starszej pani. Zanim kobieta dotarła do azylu bezpieczeństwa została potrącona przez samochód.

Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia. Poszkodowana ze złamaną ręką i nogą została odtransportowana do stalowowolskiego szpitala.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~real

80 lat to na pewno się błąkała bez butów i "pidżamy" dobrze,że ją to suzuki odnalazło,bo by na cmentarz na wasilewskiej prosto trafiła...

~Nomix

Co to za nowa akcja? Kiedyś było pełno ogłoszeń że kupię akcje huty, teraz co wypadek to proszą o kontakt.

~kris35

Same świątki w opisie czyli dramat dla świętopełków.

~hehe

Gdzie był Bóg?

~Max

CYTAT
przez pasy znajdujące się przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej na ulicy Ofiar Katynia. Szła w kierunku kościoła. W tym samym czasie, od strony ronda im. Lecha Kaczyńskiego


W tym szale cieknącej wazeliny zapomniał "autor" o szczegółach istotnych. Wystarczyło napisać np obok cmentarza 😂

~tak myślę

jakoś skąpo opisane zdarzenie,nic na temat kierowcy, stanu trzeżwości ,wieku? o opcji politycznej nie wspomnę ,ot po prostu nie zauważył,,,!ciekawe jak by to było gdyby tak choć co setny kierowca nie zauważył pieszego w obrębie pasów?

~ślepy

kierowca nie widzi? to nie może jeździć!!!!!

~jan

... a co oświetlenie ma do tego wypadku ?... zdarzenie miało miejsce o 17:25 a zmierzch o tej porze roku robi się dopiero po dwudziestej, po prostu kierowca się zagapił, prawdopodobnie piesza znalazła się w martwej strefie widoczności jaką tworzy słupek przedni karoserii samochodu, i po prostu kierowca jej nie widział.

~Rafał

To prawda, tam ciężko zobaczyć pieszego w taką pogodę.

~1 is

Bzdury piszesz, moze jeszcze powiesz ze w tym wieku ta kobieta wtargnela nagle.

~Led

Brak odpowiedniego oświetlenia ulic i tyle w temacie.