Troje dzieci pod opieką pijanych rodziców

Image

Pracownicy ośrodka pomocy społecznej powiadomili stalowowolskich policjantów o pijanych rodzicach, pod opieką których znajdowała się trójka małych dzieci. Po interwencji policjantów dziećmi zaopiekował się członek rodziny. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Wczoraj po godz. 13:00, oficer dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał informację od asystenta rodziny i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, że w jednym z domów na terenie gminy Bojanów, pijani rodzice opiekują się małymi dziećmi. Natychmiast w to miejsce udał się policyjny patrol, który potwierdził spostrzeżenia pracowników ośrodka pomocy społecznej.

29-letnia kobieta i jej 33-letni mąż byli pijani. U kobiety alkomat wskazał 2,7 promila, a u jej męża blisko 3,3 promila alkoholu w organizmie. Pod ich opieką znajdowała się trójka ich dzieci w wieku 2, 7 i 9 lat. Dziećmi zaopiekował się członek rodziny, który zabrał je do swojego domu. 29-letnia kobieta i jej mąż zostali zatrzymani do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.

Materiały w tej sprawie przekazane zostaną do sądu rodzinnego, który zdecyduje o dalszym losie dzieci.

KPP Stalowa Wola

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~mason

produkuja wodke, produkuja duzo duzo wodki, bo im tylko o to chodzi abys sam nie mogl chodzic

~pan

kto to taki ?

~Dimon

Ja ej wstydziłbys się, po raz kolejny złapany na tym samym, następnym razem dzieci so bidula a ty do kajdanowa, ojcu od siedmiu boleści. Zrobić umiałeś? Umiej wychować

~Lipo

Jeszcze pewnie z mopsu szarpią stówki. Zbyszek im nie da zabrać pińcetek i na kogo taka żulia później zagłosuje?

~~Patriota~~

No to jeszcze im doloza na kaca w procentach 300plus na wypawki.
Wielbmy naszego pana Morawieckiego .Szkoda ze to z naszych podatkow.

~500-

Takim meliniarzom powinni dozować kasę przecież to 1500 zł.A nie ochleje przepiją a dzieciom kupią lizaka ciuchy to czarnuchach za bezcen można kupić.A co tu pisać .gdzie są instytucje,które to kontrolują.

Obok d.Mostostalu jest Pub RST tam dopiero to widać,gdzie to 500 + jest przelewane .Przecież lodów tam nie ma.

~Marek

Musieli "przetrawić" 500 +!

~500+

to nie ja to wieś tańczy i śpiewa

~babcia

500+ zbiera żniwo