Potrącił motocyklem mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia

Image

W piątek 8 czerwca w miejscowości Dąbrowa Rzeczycka (powiat stalowowolski) doszło do potrącenia mężczyzny przez kierującego motocyklem.

Do wypadku doszło w piątek 8 czerwca 2018 roku około godziny 12.50 w Dąbrowie Rzeczyckiej (gmina Radomyśl nad Sanem). Kierowca ścigacza potrącił pracownika MZK.

Siła uderzenia była tak duża, że pracujący przy śmieciarce mężczyzna wylądował w pobliskim rowie. Niedługo po zdarzeniu na miejsce przybyła karetka pogotowia, policja oraz straż pożarna. Poszkodowany ze złamaną nogą i obojczykiem został przetransportowany do stalowowolskiego szpitala.

Sprawca zdarzenia nie zatrzymał się kiedy doszło do wypadku. Uciekł w stronę Kraśnika nie udzielając pomocy poszkodowanemu. KPP w Stalowej Woli prowadzi w tej sprawie postępowanie. Jest duża szansa na to, że za swój czyn odpowie przed sądem, ponieważ stalowowolskie samochody MZK wyposażone są w kamery.

Zdjęcia czytelnikKomentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Janusz

Być może motocyklista walczy z bezrobociem i chciał wywalczyć sobie vakat

~Janusz

Być może motocyklista walczy z bezrobociem i chciał wywalczyć sobie vakat

~Swiadek

Motocykl to taka maszyna kto wlezie pod koła to uciec nie zdoła

~Zaser

Jednak byś chciał, bo wspominasz.

~kazio

Szkoda poszkodowanego. Niech szybko dochodzi do siebie. Swoją drogą -

Dobrze, że ten motór nie pojechał w STRONĘ NISKA, bo żal byłoby poczytać wtedy niektóre tutaj komentarze.

~Tobiasz

Fakt takich tkm-ów co im się należy to Polska jeszcze nie widziała. Za komuny nawet mieli większe hamulce.

~fdrree

Prymitywni ludzie

~Zyzu

Ta niewątpliwie przykra sprawa dla poszkodowanego ma również dobrą stronę. Zaistniałe wydarzenie może stać się impulsem do stworzenia kolejnego biura w MZK pisnes tałer im. Lecha Kaczyńskiego. Mogłoby się tam znajdować centrum przetwarzania zarejestrowanych przez kamery MZK zdarzeń. Taka instytucja stworzyłaby naturalne pole do tworzenia stanowisk dyrektorskich i wicedyrektorskich dla swojaków co mieli kiedykolwiek kamerkę w dłoni lub chociażby oglądało pornole w necie.

~Jabol6969

Mohikaninn77 idiota, głupi idiota jesteś i tyle .... patologia

~Mohikaninn77

Ty "mieszkanka " to dobry kur...aa spoleczniak jestes !! Tylko szkoda ze na forum ? Gdzie bylas jak byl wypadek ? To sie zastanow a potem siej zamet !!! Przydomowe Monitoringi w ruch i moment mamy potencjalnego morderce na motorze !!! Nie wierzę że nic nie ma hahaha ! Teraz czas zeby sie wykazac a nie pier... glupoty .. Dobrze ze poszkodowany zyje Chwala tobie Panie

~cccp

Nie ważne czyja wina, uciekł będzie kara.

~mieszkanka

Nic nie broni motocyklisty, ale nie pomyślałeś, że pracownik MZK szedł środkiem drogi, tak jak w Stalowej, nie patrząc na nic?

~toudi

Jak mial 2 promile albo wiecej to jak by zaczekał na milicje , to juz by siedział w celi.A tak to pewnie oblewa ucieczke gdzies na wsi.