Powiększy się baza sportowa PSP nr 3

Image

PSP nr 3 w Stalowej Woli doczekała się rozbudowy sali gimnastycznej. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na realizację tej inwestycji.

Zadanie dotyczy sali gimnastyczno- sportowej z pomieszczeniami towarzyszącymi przy istniejącym budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Stalowej Woli. Szkoła z salą połączona zostanie przejściami na każdej kondygnacji. Będzie też bezpośrednie wejście do strefy szatniowej.

Parter obiektu ma zostać podzielony funkcjonalnie na części: szatnie szkolne, salę sportową i jej zaplecza. Drugie piętro podzielone ma być na strefę administracyjną (sekretariat oraz gabinet dyrekcji), strefę szatniowo- szkolną oraz strefę sportową, gdzie znajdować się będą trzy pomieszczenia: siłownia, sala do zajęć fitness oraz sala do zajęć korekcyjnych. Na I piętrze zaprojektowano także wejście na trybunę.

Ostatnia kondygnacja mieścić będzie pomieszczenie wentylatorni oraz szatnię szkolną. W projektowanym obiekcie przewidziano niezbędne wyposażenie techniczne i sanitarne służące do prawidłowego funkcjonowania szkoły i sali gimnastycznej w zależności od potrzeb.

Powierzchnia zabudowy budynku będzie wynosiła 1231,3 m2, całkowita powierzchnia użytkowa wyniesie 2 632,8 m2. Wysokość obiektu mierzona do poziomu kalenicy będzie liczyć 11,98 m.

Obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt powinien być oddany do użytku końcem sierpnia 2019 roku.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Zenon

A ile dzieci chodziło do tej szkoły w latach 90-tych a ile będzie w najbliższych latach?
Jak skończą się pieniądze unijne to kto to będzie utrzymywał?

~San39

Najwyższa pora na tą rozbudowę. Gdy chodziłem do tej szkoły w latach 90 salę gimnastyczną uczniowie nazywali kurnikiem.

~rodzic

Jak Unia dofinansowuje to jest na remonty a jak nas odetną od kasy to sami zobaczycie jak rządzący będą remontować. Poczekajcie do 2020 roku jak zmniejszą nam budżet dofinansowań to będziecie kwiczeć z radości jaką dobrą zmianę mieliście.

~klkl

Jak dzieci coraz mniej to dobudowa sali a jak i gdzie ćwiczyli poprzednie roczniki co było b.dużo uczniów ,że cho cho.

~Zenła

Bardzo dobrze, prezydent pokazuje że można że się da... a nie tylko szarlotka i szarlotka...
No a teraz fala hejtu opozycyjnego trolla...

~Adam

Po co ten orlik został wybudowany na trójce skoro dzieciaki nie mogą na nim grać bo ciągle zamknięty?

~Płw

Co jest trole? Tu nie ma hejtu?