Miasto dofinansowuje zakup minibusa

Image

Warsztat Terapii Zajęciowej WTZ „Nadzieja” w Stalowej Woli pozyska nowy minibus przeznaczony do przewozu osób niepełnosprawnych. Miasto dofinansowało zakup tego pojazdu.

Rada Miejska podjęła decyzję o wsparciu finansowym dla Powiatu Stalowowolskiego poprzez dofinansowanie w wysokości prawie 40 tys. zł zakupu nowego minibusa. Łączna wartość pojazdu wynosi 126 tys. zł. Z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Nadzieja" pozyskała 70 tys. zł. Brakujące środki mają dołożyć gminy powiatu stalowowolskiego.

Nowy samochód, którym dysponować ma WTZ "Nadzieja" w znaczący sposób poprawi funkcjonowanie niepełnosprawnych, przyczyni się do rozwijania inicjatyw w ramach rehabilitacji społecznej, ułatwi dotarcie na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne bądź spotkania integracyjne ze środowiskiem lokalnym zapobiegając tym samym wykluczeniu społecznemu.

Warsztat Terapii Zajęciowej "Nadzieja" powstał w 2003 roku. Obecnie ma pod swoimi skrzydłami 45 uczestników, z czego 32 pochodzi ze Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Obłuda PiS

Takich jaj to jeszcze w Polsce nie było! Karczewski marszałek senatu występuje do prezydenta o obniżenie poborów. MOŻE IDĄC ZA CIOSEM NASI bezRADNI WYSTĄPIĄ Z PROPOZYCJĄ OBNIŻENIA IM DIET? A CO, IŚĆ NA CAŁOŚĆ PANOWIE!!!!

~jasio

a dla naprawdę niepełnosprawnych nie ma i nie będzie piniedzy

~DRON

WSZYSCY NIEPEŁNOSPRAWNI W RAMACH PROTESTU POWINNI POPROSIĆ O AZYL POLITYCZNY Z TEGO FASZY.........O KRAJU.NIECHBY UNIA DOWIEDZIAŁA SIĘ DLACZEGO NIEPEŁNOSPRAWNI UCIEKAJĄ Z POLSKI.

~NANA

Do Jasio jesteś...g....i

~szok

Opozycji proponuję w ramach protestu kartoniki wyciągnąć, będzie zabawnie!

~Obłuda PiS

W biały dzień podwyżka paliw i skok na portfele polskich kierowców. Z uśmiechem na twarzy głosowali za wprowadzeniem podatku paliwowego, który tylko inaczej nazwali.. Płacimy za ich wożenie się służbowymi autami i nagrody oraz bezmyślność

~jasio

zamówiony i to chyba ze 20 sztuk

~jasio

a gdyby tak jezdzili mkesem to nie była by lepsza integracja z podróżnymi zwlaszcza ze mks jest większy i lepszy bo elektryczny a co najważniejsze już jest