Zbierają dla taty na rehabilitację po wypadku

Image

Wystarczy tylko chwila, by życie zamieniło się w koszmar. Zdrowy i silny mężczyzna staje się bezradny i zależny od innych. Ale ten fakt można zmienić dzięki Waszej pomocy!

Nazywamy się Oliwia i Kubuś i chcieliśmy prosić wszystkich dobrych ludzi o pomoc, by nasz tata mógł wrócić do zdrowia.

21.05 nasz tata miał wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznał złamania kręgosłupa, pęknięcia żeber, oraz paraliżu połowy ciała spowodowanego przez uraz rdzenia kręgowego. Jedynym sposobem by odzyskał sprawność jest długa i kosztowna rehabilitacja, której my sami nie jesteśmy w stanie sfinansować. Chcieliśmy prosić wszystkich, którzy mają możliwość, by pomogli nam zebrać potrzebną kwotę. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą się uda, a nasz tata będzie mógł stanąć na nogi, bawić się z nami i patrzeć jak dorastamy !

Dziękujemy za każdą wpłacaną złotówkę !

Na rehabilitację 31- letniego Sebastiana Juszczyka potrzeba aż 160 tys. zł. To duża kwota dla jednej rodziny, ale gdy pomoże wielu wpłacając choćby złotówkę, na twarzach dzieciaków może zagościć wreszcie uśmiech!

+ Opis
+ Wpłaty

.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
sebazx6r1

Do ~aaa. Mondziole nawet nie otworzyłeś zakładki opis. A jakbys wszedł na zrzutke, to tam jest podane nazwisko i imię organizatora składki, profil jest zweryfikowany i powiazany z facebookiem. Dodatkowo niedowiarku jest pole z pytaniami do organizatora, takze daj na wstrzymanie z takimi komentarzami.

~aaa

zbieram na piwo a kupie artykul ze zbieram na operacje i fotke kolesia na wozku najlepiej dziecka i co wplacicie pewnie

~ja 2

arkando - jakie przykre komentarze? Wydaje Ci się dziwne, że przy takim artykule ktoś prosi o jakiekolwiek informacje? Może chcemy pomóc, ale podanie numeru konta żeby wpłacić pieniądze to chyba zbyt mało.

arkando

Szanowni forumowicze, czemu pod każdą tego typu wiadomością trzeba czytać przykre komentarze?
Jeżeli ktoś ma możliwość i chęć pomóc, bardzo dobrze. Jeśli nie - po prostu zamknij zakładkę.

magga

konkret dane goscia adres ide widze pomagam moze to znowu naciagacze na tatusia numer konta ja tez moge podac konkrety sie licza za durzo oszustow dzieki pomysl zanim wplacisz

~stw

Ma ktoś może więcej informacji ? co to się stało, taki młody gość

~rolo

motocykl i wszystko jasne ... . Szkoda tylko dzieci i żony , bo jak sparaliżowany od pasa w dół to już ratunku nie ma , jak u Golloba - nawet jakieś cuda w Azji mu nie pomogą .

~juska

myślę że gdyby nie anonimowość poszkodowanego to więcej osób by przekonał ten artykuł.dopiero z komentarzy dowiaduję się co się stało.można było coś więcej napisać.w czasach kiedy można oszukać nawet na tzw.policjanta ludzie są ostrożniejsi.

~atemi

Ok. godz. 7. na drodze Rudnej Małej kierowca motocykla zmierzał w kierunku tzw. łącznika drogi K19. Próbował zmienić pas ruchu z prawego na lewy. Z nieustalonych jeszcze przyczyn uderzył w stojący na poboczu drogi tir marki MAN. Z obrażeniami został odwieziony do szpitala. Na razie nie ma informacji o stanie jego trzeźwości, wiadomo natomiast, że kierowca tira był trzeźwy. Zdarzenie nie wywołało utrudnień w ruchu.

art z nowin z dnia 21 maja

~ja 2

Są fundacje zbierające na konkretne osoby, jest 1% podatku, a tu podany numer konta bez żadnych informacji.

halo

W drodze do pracy miał wypadek drogowy.

~mieszkanka

Jasne, że jeśli możemy, to należy pomoc. Jednak wypadałoby wiedzieć komu. Czy pomagamy lokalnie, co się wydarzyło i kiedy? Takich informacji brakuje w artykule. Od razu jest link do wpłat. I chwytające za serce zdjęcie dziecka. W czasach gdzie każdy każdemu wilkiem, będzie trudno zebrać potrzebną kwotę bez rzetelnych informacji.

~MLYNAREK

Chłopak ze Stalowej. Warto pomóc

halo

Dałem, trzeba pomagać.