Wypadek na DW 855. Przewrócona ciężarówka wioząca złom

Image

We wtorek 5 czerwca 2018 roku, na drodze wojewódzkiej numer 855 w Zdziechowicach Drugich doszło do wypadku. Kierowca z obrażeniami ciała został odtransportowany do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 14:00. Jadący samochodem ciężarowym mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Samochód na łuku drogi przewrócił się na bok, na jezdnię i pobocze wysypał się złom, który przewoził.

Droga relacji Stalowa Wola- Olbięcin została zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Na miejsce wezwano policyjnych techników.

Podobne zdarzenie miało miejsce 22 maja 2018 roku. Wówczas to ciężarowa Scania przewróciła się na bok także na tym samym na łuku drogi. Ranny kierowca pojazdu został zabrany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Zdjęcia OSP ZaklikówKomentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~hehe

TIRY NA TORY!!!

mad_dog

być może szanowna Policja przyjrzy się bardziej popisom panów w samochodach z masą całkowita powyżej 3,5t, prędkość, stan techniczny, jazda po odcinkach dróg z ograniczonym tonażem zwłaszcza na odcinku Jastkowice - Musików... w ciągu jednego dnia zrobicie tygodniowy plan mandatów umiech

~mieszkanka

dlaczego tka szybko jzdza ciezarow duze auta? naobwodnicy nie da sie dgnic ale nie tlyko duzych aut pytam dlaczego?

~mieszkanka

dlaczego tka szybko jzdza ciezarow duze auta? naobwodnicy nie da sie dgnic ale nie tlyko duzych aut pytam dlaczego?

~zniesmaczony

Kolejny debil za kierownicą ciężarówki. Znowu szczęście, że nikt nie jechał przeciwnym pasem a także nie było pieszych. Masakra! Droga po remoncie, dobrze oznakowana, zakręt 90 stopni pod górkę. Jakim trzeba być bezmózgiem żeby na tym odcinku doprowadzić do takiego zdarzenia. Mam nadzieję, że koleś będzie jeździł po tym wszystkim tylko hulajnogą.

~set

Następny ograniczony kierowca.Powinni mieć blokady do 60km/h. Zabrać prawko niech meleksem jeździ.