Środki zapobiegawcze dla sprawcy wypadku drogowego
Opublikowano: 4  Czerwca  2018

Policjanci ze Stalowej Woli doprowadzili do prokuratury 24-letniego mężczyznę, podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Prokurator zastosował wobec mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego policyjny dozór, poręczenie majątkowe w wysokości 20 tysięcy złotych oraz zakaz opuszczania kraju.

Do wypadku doszło w środę, na drodze wojewódzkiej nr 871. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, kierujący mercedesem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z seatem toledo, którym jechał 34-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego. Mercedes odbił się od seata i uderzył w audi, którym jechał 23-letni mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego. Najciężej ranny został pasażer seata, 56-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego. Mimo wysiłku lekarzy, życia mężczyzny nie zdołano uratować.

W piątek policjanci doprowadzili 24-latka do Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego. Wobec 24-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, poręczenia majątkowego w wysokości 20 tysięcy złotych oraz zakazu opuszczania kraju.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Dokładnie powinien za to odpowiedzieć bo wczoraj był pogrzeb w Sandomierzu. Zostawił rodzinę i nikt z tym pogodzić się nie może. Niech ma odwagę ten człowiek i stanie w twarz z żoną, dziećmi, matka zabitego :-( przez swoją głupotę zrobił tyle krzywdy innym a on sam chodzi bezkarny
Dodano: 5  Czerwca  2018  11:52:40
~AAA
do ewka, a skąd wiesz że prokurator wziął 500? Byłaś przy tym? Dawałaś osobiście?
Dodano: 5  Czerwca  2018  08:36:39
~Benek
Czas najwyższy na wymianę sędziów, te układziki niszczą nasz kraj.
Dodano: 5  Czerwca  2018  06:51:15
~ewka
500 wziął prokurator i gnój dalej będzie szalał
Dodano: 4  Czerwca  2018  19:11:19
~dojna zmiana+
Poęczenie majątkowe dla tego śmiecia powinno wynosic co najmniej 500 tysięcy,żeby rodzina nie mogła wpłacić i musiałby siedzieć do sprawy.Gdzie tu sprawiedliwosc.
Dodano: 4  Czerwca  2018  17:21:28
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe