Get Adobe Flash player

Kolejna Promesa dla Powiatu Niżańskiego
Opublikowano: 4  Czerwca  2018

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji podpisał Promesę dla Powiatu Niżańskiego, opiewającą na kwotę 110.000 zł, dla zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1076R Bieliny – Rudnik w km 3+115 – 3+472 w miejscowości Rudnik nad Sanem”.

Promesę przyznającą dofinansowanie w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, z rąk Wicewojewody Podkarpackiego Lucyny Podhalicz, w dniu 30 maja 2018 r. odebrał Starosta Niżański Robert Bednarz.

Szacunkowa wartość inwestycji wyniesie 148.000 zł. Dzięki jej realizacji poprawią się warunki techniczne drogi, co przyczyni się do podwyższenia komfortu jazdy i bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, a przede wszystkim komfortu i jakości życia mieszkańców Rudnika nad Sanem.

 


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.
Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe