Sport nie straszny stalowowolskim seniorom

Image

Na stadionie lekkoatletycznym po raz kolejny w szranki stanęli seniorzy z całej Stalowej Woli. Przy pięknej, słonecznej pogodzie do sportowej rywalizacji podczas Senioriady 2018 przystąpiło 14 drużyn. W sumie stadion gościł około 100 seniorów, (zawodnicy i kibice) reprezentujących stalowowolskie kluby.

– Dziękuję za Państwa aktywność. To jest dla nas rzecz wyjątkowa, że środowisko senioralne w Stalowej Woli jest tak dobrze zorganizowane. Z podziwem patrzę na Państwa energię i pozytywne inicjatywy. W imieniu samorządu Miasta Stalowej Woli serdecznie Wam dziękuję i gratuluję. Nieważne kto wygra w Senioriadzie, bo najważniejszy jest udział i to, że Państwo chcecie w jesieni życia być aktywni. Przy tej okazji dziękuję za wszystkie działania senioralne, które są podejmowane przez Państwa w naszym mieście – mówił Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli.

Podczas zawodów seniorów rozegrano 6 konkurencji: rzuty woreczkami do celu, toczenie piłki do siatkówki kijem do unihokeja, wyścig sztafetowy z piłką trzymaną przez dwóch zawodników między głowami, strzał na bramkę piętą, rzuty rzutkami do tarcz oraz rzuty do ruchomego kosza.

W tym roku najlepszy okazał się pierwszy zespół TOPOLANIE. Na drugim miejscu uplasował się Klub Seniora JARZĘBINKA przed zespołem Lasowiackiego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Najlepsze trzy drużyny otrzymały statuetki, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.