Śmiertelny wypadek w Stalowej Woli

Image

Policjanci ze Stalowej Woli, wspólnie z prokuratorem i biegłym z zakresu ruchu drogowego, pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Komisji Edukacji Narodowej, na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola-Tarnobrzeg. Kierowca mercedesa zderzył się czołowo z seatem, a następnie uderzył w audi. W wypadku zginął 56-letni pasażer seata. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę przed godz. 23.30, na drodze wojewódzkiej nr 871. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, kierujący mercedesem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z seatem toledo, którym jechał 34-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego. Mercedes odbił się od seata i uderzył w audi, którym jechał 23-letni mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego.

W wypadku ucierpiał 34-letni kierowca seata i 56-letni pasażer oraz kierujący audi i 20-letnia pasażerka tego samochodu. Najciężej ranny został pasażer seata, 56-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego. Mimo wysiłku lekarzy, życia mężczyzny nie zdołano uratować.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci wspólnie z prokuratorem i biegłym z zakresu ruchu drogowego. Przeprowadzono oględziny, wykonana została dokumentacja fotograficzna. Przeprowadzone badania wykazały, że kierujący mercedesem i audi byli trzeźwi, od kierującego seatem pobrana została krew do badań. Decyzją prokuratora 24-letni kierowca mercedesa został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kasia28

A mercedesiakowi zupełnie nic się nie stało?

~greg

Wybryki buractwa zabijają niewinnych ludzi. Szkoda człowieka. Mam nadzieję, że dostanie najwyższy wymiar kary, żeby było to przestrogą dla kolejnych wariatów drogowych. Burakom drogowym stop !!!

~kali

no to niezła sieczka

~no name

Ten wiejski śmieć przeżył a niewinny człowiek poszedł do piachu.

~rodo

czy merol miała badania techniczne za flaszkę?

Dyplomata_RP

Jak można jechać uważnie i zjechać na przeciwległy pas ruchu, tak żeby to nie była nasza wina?

~kunik

~yayo cwoku idz tam i zrób porządek sam

~SKW

Kolejny "miszcz" ze "zlotu" w Grębowie...

~Dyplomata_RP

Gówniane bolidy = wypadki.

~hgio

kabi -morda w parnik świnio bo kartufle stygnom - a tego wsiowego imbecyla co leciał aż miu łeb podskakiwał i przy okazji zabił min. 25 wiosenek pasiaczki..

kabi

czess, z twoim rozumem to pożyjesz jeszcze rok z małym okładem, mózg masz zaatakowany przez glejaka i pozostało ci się modlić o lekką śmierć

~do yayo

no debil skonczony z ciebie

~yayo

kolejna ofiara na konto milicji która zamiast eliminować wsioków z wodogłowiem goniących wiejskim bolidami niczym furą z gnojówką wolą wpierd.... kebaby gdzieś po budach i stać za krzakiem na rogatkach i łupić ludzi z kasy..super..