Co podoba się naszym milusińskim?

Image

Dzień Dziecka kojarzy się wszystkim z zabawą, radością, no i oczywiście prezentami. O czym marzą nasi najmłodsi mieszkańcy?

Stalowowolskie dzieciaki przy okazji odwiedzin w naszej redakcji opowiadały o tym, co podoba im się w ich mieście. Jak się okazuje najmłodsi zwracają uwagę na podobne elementy architektury, budynki czy atrakcje. Lubią podziwiać Patriotę, bawić się na placach zabaw, spędzać czas z rodzicami, spacerować po ulicach. Często odwiedzają park miejski i place zabaw, uwielbiają spędzać czas aktywnie, chociażby grając w piłkę czy pływając w basenie, jeździć na rowerze.

Nasi najmłodsi marzą oczywiście o zabawkach. Z okazji Dnia Dziecka chcieliby dostać: samochody zdalnie sterowane, pistolety, klocki Lego, ale także bilety na skoki narciarskie czy… kotka.

Zapraszamy do obejrzenia Video. Tym razem bohaterami filmu są nasi najmłodsi stalowowolanie.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~NANA

Wracając do sprawy zamkniętej pływalni odkrytej w ten nieznośny upał pragnę tyko poinformować że w maju 2018 utopiło się już 62 osoby w Polsce .W ciągu całej historii basenu otwartego w Stalowej Woli nie było przypadku utonięcia.Zadbajmy o bezpieczeństwo naszych dzieci... bo pokusy w taki upał będą.

~Miki

Brawo dla młodych patriotów. Chłopaki tak trzymać Stalówka jest the best!

~NANA

Do Pipi.... Ja wcale nie upolityczniam.Jedynie mam cichą nadzieję że jakiś decydent przeczyta to co napisałam i podejmie odpowiednią decyzję,tak aby wszystkim w tym mieście żyło się wygodnie.Upały są i jeszcze będą nieznośne dłuższy czas. Co do polityki to też jako dojrzały człowiek,obserwuję i mam swoje spostrzeżenia,co śmiało wyrażam.Niepełnosprawni i ich opiekunowie jak strajkowali w sejmie to też uważasz ,ze był to protest polityczny?Tak najlepiej pójść na latwiznę.

~Pipi

Drogi nana, a co stalowemiasto ma im te baseny otworzyć? Potraficie upolitycznić nawet Dzień Dziecka.
To artykuł o dzieciach i o tym, co im się podoba w mieście, jakie prezenty by chcieli dostać, o odwiedzinach dzieci w studio... wstrętne jest to upolitycznianie wszystkiego i agresja anonimowych czytelników...

Zdrowia dzieciaki i spełnienia marzeń!

~NANA

K.......A moglibyście otworzyć tym dzieciom na dzień dziecka odkryty basen to dopiero byłaby atrakcja nie tylko dla dzieci.Dawniej za komuny odkryte baseny były czynne właśnie od pierwszego czerwca.W roku ubiegłym było mówione ,że baseny odkryte w czerwcu będą otwarte w weekend...i co wygląda na to ,że stalówką rządzi plebanek. Baseny będą czynne dopiero po św. Janie.Tymczasem drogie dzieci,topcie się w brazylijskim upale.Błonia nadsańskie wycięte w pień aż strach na to patrzeć.Baseniki w parku miejskim też będą czynne pod koniec lata.....cieszcie się dzieci.Tyle można użyć w stalówce ...a wystarczyłoby tylko trochę z głową zaplanować..... panowie radni ,panie prezydencie,panie NOWAK....;;szefie'' MOSIRU.

~Zizi

Wszystkim dzieciakom z okazji Dnia Dziecka życzę, żeby były szczęsliwe i spełniy się ich marzenia!

~Igor

Fajne dzieciaki, mądrze wychowywane, mają zwyczajne, dziecięce marzenia umiech Fajne chłopaczki zwłaszcza!
Ciekawe ze wszystkim sie Patriota podoba, no ale w sumie taki rycerz na dzieciakach robi wrazenie umiech

~jolka

jak zwykle super pomysł umiech bardzo przyjemnie się ogląda umiech brawo !!!