Pożyczka online na organizację komunii
Opublikowano: 18  Maja  2018

Maj to miesiąc, w którym Polacy mają sporo wydatków. Z jednej strony to majówki, które zachęcają do różnego rodzaju wyjazdów, aktywnego odpoczynku oraz biesiad w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Koszty przyjęcia komunijnego

Dziś już odchodzi się od wyprawiania komunii w domu. Wynajmujemy w tym celu specjalnie lokale gastronomiczne. I chociaż to nie wesele, to i tak trzeba się liczyć ze sporymi kosztami. Zwyczajowo przyjęcie komunijne obejmuje uroczysty obiad oraz słodki poczęstunek w postaci tortu, ciast i niekiedy pucharów lodowych. Często stosuje się także dodatkowo zimną płytę i inne fikuśne przekąski. Jeśli doliczyć do tego napoje, szybko okazuje się, że średni koszt za jedną osobę wynosi 100-150 zł, a często bywa także wyższy.

Część kwoty zwykle wpłaca się wcześniej, przy rezerwowaniu terminu. Jednak potem trzeba uregulować pozostałą część. To często trudny moment, bowiem rodzice mają już nadwyrężone budżety z powodu wydatków na odświętne kreacje, koszty związane z samą mszą i dewocjonaliami dla dziecka, fotografem itd. Czasami okazuje się, że konto jest już puste i tu pomocna staje się pożyczka online.

W ten sposób można szybko zaradzić problemom finansowym, zwłaszcza wtedy, gdy termin komunii zbliża się milowymi krokami. Bez skomplikowanych formalności oraz dostarczania zaświadczeń o zarobkach można zyskać dodatkową gotówkę nawet do wysokości 5000 zł i to wszystko w ciągu około 40 minut, bez wychodzenia z domu lub pracy. Na spłatę można mieć np. 65 dni, więc możemy spokojnie zająć się przygotowaniami, a dopiero po komunii zatroszczyć się o zgromadzenie środków na spłatę zadłużenia.

Prezenty na komunię - tu również przyda się pożyczka online

Goście, którzy zostali zaproszeni na komunię również ponoszą spore wydatki i dlatego coraz częściej klienci właśnie w maju sięgają po pożyczki online. Na te wydatki składają się odświętne ubiory dla całej rodziny oraz koszty dojazdu, niekiedy z bardzo daleka. Już z tytułu tych kosztów może uzbierać się kwota około 1000-1500 zł, a pozostaje jeszcze kwestia prezentu dla dziecka, które idzie do komunii.

Wiadomo, to nie są zwykłe urodziny a jedyna taka okazja w życiu. Dlatego też chcemy, aby prezenty były znaczące i dobrze zapamiętane. Szczególną uwagę przywiązują do tego dziadkowie i rodzice chrzestni. Zwykle też nie szczędzą pieniędzy i często wydają na ten cel nawet kilka tysięcy. Trzeba wtedy sięgnąć do zabezpieczonych wcześniej oszczędności, ale jeśli takowych nie mamy, możemy zwrócić się po pożyczkę online. Główną zaletą takiej usługi jest fakt, że możemy dokonać formalności bez odchodzenia od komputera czy z użyciem smartfonu, np. podczas poszukiwania efektownego podarunku.

A jakie prezenty najczęściej kupujemy za taką dodatkową gotówkę? Kiedyś było łatwiej, bo w katalogu prezentów komunijnych mieściły się zegarki, rowery i złote łańcuszki i kolczyki. Wraz z komputeryzacją naszego życia, sprawa zaczęła się nieco komplikować, bowiem na prowadzenie wyszły komputery. I tu czasem potrzebna była rada fachowca, bo nie każdy wiedział jakie urządzenie kupić. Dziś na początek pożyczamy dodatkową gotówkę, ale też pytamy rodziców dziecka o podpowiedź, bowiem lista życzeń bywa niekiedy dość długa. Modne są nadal gadżety elektroniczne, w tym także drony. Wiele osób działa tradycyjnie i kupuje nadal złotą biżuterię, ale często są to także wczasy dla dziecka i rodziców, kurs językowy czy polisa na życie.

Artykuł sponsorowany
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~Alex
Pojebało was ludzie! Po co to komu?
Dodano: 24  Maja  2018  23:40:57
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe