Studio Wizażu&Charakteryzacji Pauli Puto- Wermińskiej
Opublikowano: 18  Maja  2018

Paula Puto-Wermińska – dyplomowana wizażystka, kosmetolog, właścicielka pierwszego w Stalowej Woli profesjonalnego Studia Wizażu&Charakteryzacji zaprasza!

Wizażem i charakteryzacją zajmuje się od października 2012, kiedy to rozpoczęła naukę w Międzynarodowej Szkole Wizażu i Charakteryzacji w Krakowie. W trakcie nauki zakwalifikowała się do finału V Mistrzostw Polski Wizażystów. Współpracowała z Klientami Indywidualnymi, ale przede wszystkim z Firmami. Pojawiały się nowe zlecenia – nowe wyzwania. Wizaż stał się jej największą pasją…

Paula Puto-Wermińska rozwijała swoje umiejętności na sesjach zdjęciowych, planach filmowych i w teatrze. Uczestniczyła w licznych szkoleniach u najlepszych wizażystów w kraju i za granicą. Obecnie prowadzi swoje Studio Wizażu & Charakteryzacji w Stalowej Woli.

Posiada profesjonalne, w pełni wyposażone dwa stanowiska pracy z neutralnym oświetleniem i odpowiedniej temperaturze barwowej, która nie przekłamuje kolorów podczas pracy. Jest to bogato wyposażone studio z nieograniczoną gamą wysokiej jakości kosmetyków rekomendowanych przez najlepszych wizażystów na świecie.

Usługi, które wykonywane są w Studio to przede wszystkim praca z klientem indywidualnym: makijaże ślubne i okolicznościowe, lekcje makijażu, ślubna analiza kolorystyczna, makijaż permanentny, stylizacja rzęs oraz profesjonalne szkolenia dla Wizażystów, jak i osób pasjonujących się wizażem. Szkolenia dostosowane są do potrzeb kursantów. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat.

Osiągnięcia:

Finalistka V Mistrzostw Polski wizażystów
Finalistka Mistrzostw Polski Make-up Talent Show by Olaf Tabaczyński 2017 r.
Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji FAM Kraków.
Publikacja w międzynarodowym magazynie fotograficznym capricemag.com.
Publikacja w magazynach makijażowych (e-makeupownia, e-makijaż, Fryzury i Makijaże Ślubne)
4 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Makijażu Wellness organizowanym przez magazyn wellnessday.eu
Dyplomowany Trener Wizażysta marki Earthnicity Minerals Poland
Asystent wizażysty na planie produkcji PARKER -The Sign That Speaks TVC
Asystent wizażysty na planie filmowym BARDO reż. Anny Sormus
Wizażystka na planie produkcji reklamowej dla firmy NEICHA
Wizażystka podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych
Wizażystka w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie

7 kwietnia 2018 r. jako nieliczna z wielu wizażystek z Polski uczestniczyła w szkoleniu w Londynie u najlepszego wizażysty na świecie Mario Dedivanovic – wizażysty Kim Kardashian, mistrza konturowania.

Strona na facebooku: https://www.faceb(...)ulaPuto/

Strona: www.paulaputo.pl

Insta: @makeupasrtistpaulaputo

Make-Up Artist Paula Puto

ul. Wojska Polskiego 4A, 37-450 Stalowa Wola

Rejestracja i umawianie wizyt: 15 642 61 03, 506 087 773

artykuł sponsorowany


 


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.
Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe