Zaplanuj wakacje z biurem podróży TUI
Opublikowano: 17  Maja  2018

W poszukiwaniu słońca i egzotycznych miejsc wypuszczamy się coraz dalej i chętnie korzystamy z atrakcyjnych ofert wyjazdowych. Ci turyści, którzy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem planują urlop, mogą zdecydować się na popularne first minute i rezerwują miejsca na wypoczynek w niezwykle atrakcyjnych cenach. Co istotne, taka oferta https://www.tui.pl/first-minute-lato również możliwość dokładnego sprawdzenia hotelu oraz wszystkich punktów programu. Zdarza się, że tego typu urlop może być sporo tańszy, a jeśli podróżujemy całą rodziną, generuje spore oszczędności, które możemy przeznaczyć na przykład na dodatkowe wycieczki. Poza tym dla zapobiegliwych biura podróży przygotowują specjalne udogodnienia. Bezpłatnie możemy na przykład dokonać zmian w rezerwacji w różnych aspektach takich jak na przykład daty wylotu i powrotu, ilość osób oraz hotel czy rodzaj wyżywienia. Taka opcja pozwala na pewnego rodzaju elastyczność, ponieważ nie wszystkie rzeczy jesteśmy w stanie przewidzieć z rocznym czy półrocznym wyprzedzeniem.

Piękne wrażenia

Egzotyczne kraje mają tę magię, że kuszą klimatem i kulturą bardzo dalekimi od tego, czego możemy doświadczyć na Starym Kontynencie. Jednym z najmodniejszych miejsc jest Dominikana, która gwarantuje doskonałą pogodę oraz cały zestaw niezapomnianych atrakcji dla miłośników plażowania oraz sportów wodnych. Poza tym wyspa to raj dla zwolenników odkrywania magii małych miasteczek i ich klimatu. Północna część kusi ciekawym urozmaiconym klimatem. W Puerto Plata czeka na turystów jedyna wyspie kolejka linowa, a region może pochwalić się wodospadami, które chętnie są wykorzystywane przez fanów sportów ekstremalnych. W tym terenie w ofercie https://www.tui.p(...)minikana znajdziemy również szereg doskonale przygotowanych szlaków górskich zarówno dla amatorów trekkingu, jak i doświadczonych wspinaczy.

Perła Karaibów pod ręką

Na Dominikanie kusi niemalże wszystko – począwszy od zachwycających białych plaż i doskonałej wody aż do świetnych szlaków górskich. Poza tym wielu turystów zwraca uwagę na nowoczesną infrastrukturę, która zapewnia dostęp do wszystkich wymarzonych atrakcji. Coraz częściej turyści decydują się odpoczywać bez kontrolowania pory posiłków czy zapewniania podstawowej opieki animatora czy też wycieczek. Pakiety https://www.tui.p(...)nclusive dają możliwość cieszenia się wszystkimi atrakcjami bez konieczności pilnowania czasu. Dlatego właśnie taka opcja n wakacje najczęściej jest wybierana przez rodziny z dziećmi.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe