Drugi Targ Staroci
Opublikowano: 20  Maja  2018

To już drugi Targ Staroci, który miał miejsce w Rozwadowie. Tym razem do miasta przyjechało jeszcze więcej wystawców.

Targ Staroci na stałe wpisuje się już w historię Rozwadowa. Ma na celu ożywienie tego miejsca i przypomnienie dawnych czasów, kiedy to w starym miasteczku handel był na porządku dziennym. Tym razem na rozwadowskim Rynku rozlokowało się jeszcze więcej sprzedawców niż poprzednio (ostatnio było ich ok. 70). Pod słonecznym niebem przyjemnie oglądało się przedmioty „z duszą”, targowało, przebierało i kupowało. Niektórzy przynosili własne pamiątki, starocie i sprzedawało je dziś kupcom.

Kolejne Targi Staroci w Rozwadowie będą odbywać się w trzecią niedzielę miesiąca.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności, oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Zdjęcia E.S.
 


W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.
Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~ALW
zdj .18 to wazelina i złodziej z HSW ,siwy łeb i bródka to mało chłopaki z PCK zrobią swoje
Dodano: 21  Maja  2018  16:44:25
nie pitol Beryl. Piękne rzeczy mozna trafić
Dodano: 21  Maja  2018  10:23:46
~Beryl
Czym się to różni od rupieci które można kupić w sobotę na rynku?
Aranżacja "wydarzenia" niczym w Alternatywach 4 na przyjazd gospodarzy swiata kiedy to Anioł w blokowej suszarni stworzył naprędce klub lokatorski wynosząc im bez ich zgody meble z mieszkań.
Dodano: 21  Maja  2018  10:11:28
I ja tam byłam umiech Majolikę sobie kupiłam umiech
Dodano: 21  Maja  2018  09:21:06
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe