Drugi Targ Staroci

Image

To już drugi Targ Staroci, który miał miejsce w Rozwadowie. Tym razem do miasta przyjechało jeszcze więcej wystawców.

Targ Staroci na stałe wpisuje się już w historię Rozwadowa. Ma na celu ożywienie tego miejsca i przypomnienie dawnych czasów, kiedy to w starym miasteczku handel był na porządku dziennym. Tym razem na rozwadowskim Rynku rozlokowało się jeszcze więcej sprzedawców niż poprzednio (ostatnio było ich ok. 70). Pod słonecznym niebem przyjemnie oglądało się przedmioty „z duszą”, targowało, przebierało i kupowało. Niektórzy przynosili własne pamiątki, starocie i sprzedawało je dziś kupcom.

Kolejne Targi Staroci w Rozwadowie będą odbywać się w trzecią niedzielę miesiąca.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności, oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Zdjęcia E.S.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ALW

zdj .18 to wazelina i złodziej z HSW ,siwy łeb i bródka to mało chłopaki z PCK zrobią swoje

Persymona

nie pitol Beryl. Piękne rzeczy mozna trafić

~Beryl

Czym się to różni od rupieci które można kupić w sobotę na rynku?
Aranżacja "wydarzenia" niczym w Alternatywach 4 na przyjazd gospodarzy swiata kiedy to Anioł w blokowej suszarni stworzył naprędce klub lokatorski wynosząc im bez ich zgody meble z mieszkań.

ziuta

I ja tam byłam umiech Majolikę sobie kupiłam umiech