PSP nr 12 górą w biegach przeszkodowych

Image

Reprezentacje dziewcząt i chłopców, łącznie 51 uczniów, z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli wzięło udział w biegach przeszkodowych. Zawody odbyły się 11 maja 2018 r. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Hutniczej 15.

Najszybszą dziewczynką wśród klas IV okazała się Wiktoria Kruczek, najlepszy z chłopców w tym roczniku był Filip Truszkowski. Pierwsze miejsce z klas V przypadło Wiktorii Kalamarz i Maksymilianowi Nowakowi. Wśród klas VI najszybsi byli: Natalia Cygan i Wesley Omuru. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12. Zwycięzca i zwyciężczyni w każdej kategorii wiekowej otrzymali puchar z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

– Jako władze Miasta Stalowej Woli cieszymy się, że tak liczna grupa dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 wzięła udział w biegu z przeszkodami. Gratuluję zwycięzcom i zapraszam w przyszłym roku – mówił Stanisław Sobieraj Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

Bieg Przeszkodowy był przeprowadzony na dystansie 2000 metrów i prowadził przez ścieżki leśne jak i na przełaj. Start oraz meta znajdowały się na terenie boiska nr 4 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Podczas biegu startujące dzieci napotkały przeszkody, podczas pokonywania których musiały wykazać się sprawnością, zwinnością i hartem ducha.

W czasie oczekiwania na bieg oraz ceremonię wręczenia nagród uczestnikom zapewnione zostały inne atrakcje oraz ciepły posiłek. Dodatkowo dzieci miały możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej strzelnicy.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.