PSP nr 12 górą w biegach przeszkodowych
Opublikowano: 19  Maja  2018

Reprezentacje dziewcząt i chłopców, łącznie 51 uczniów, z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli wzięło udział w biegach przeszkodowych. Zawody odbyły się 11 maja 2018 r. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Hutniczej 15.

Najszybszą dziewczynką wśród klas IV okazała się Wiktoria Kruczek, najlepszy z chłopców w tym roczniku był Filip Truszkowski. Pierwsze miejsce z klas V przypadło Wiktorii Kalamarz i Maksymilianowi Nowakowi. Wśród klas VI najszybsi byli: Natalia Cygan i Wesley Omuru. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12. Zwycięzca i zwyciężczyni w każdej kategorii wiekowej otrzymali puchar z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

– Jako władze Miasta Stalowej Woli cieszymy się, że tak liczna grupa dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 wzięła udział w biegu z przeszkodami. Gratuluję zwycięzcom i zapraszam w przyszłym roku – mówił Stanisław Sobieraj Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

Bieg Przeszkodowy był przeprowadzony na dystansie 2000 metrów i prowadził przez ścieżki leśne jak i na przełaj. Start oraz meta znajdowały się na terenie boiska nr 4 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Podczas biegu startujące dzieci napotkały przeszkody, podczas pokonywania których musiały wykazać się sprawnością, zwinnością i hartem ducha.

W czasie oczekiwania na bieg oraz ceremonię wręczenia nagród uczestnikom zapewnione zostały inne atrakcje oraz ciepły posiłek. Dodatkowo dzieci miały możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej strzelnicy.
 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe