Jak zadbać o wygląd piersi?

Image

Bez względu na to, jakim biustem obdarzyła nas natura, warto zadbać o ten obszar ciała. Każda kobieta chce bowiem jak najdłużej cieszyć się jędrnym i kształtnym dekoltem. Oto kilka sposobów na poprawę jego wyglądu i zapobieganie procesom starzenia.

Dlaczego warto dbać o piersi?

Każdy rozmiar piersi wiąże się z pewnymi kłopotami. Panie o małym rozmiarze często chciałyby mieć większe, a panie o większych uskarżają się na szybkie opadanie piersi. Na szczęście, zawsze jesteśmy w stanie poprawić ich wygląd.

To mit, że tylko panie o dużych piersiach narażone są na ich wiotczenie i powinny dbać o ujędrnianie biustu. U każdej osoby skóra z wiekiem traci włókna kolagenu i elastyny, co skutkuje utratą jędrności. U pań, u których biust jest spory, proces rozciągania skóry, a w efekcie opadania, jest znacznie szybszy. Jednakże nawet u kobiet o bardzo małych piersiach ma on również miejsce. Co gorsza, w takim przypadku w efekcie istnienia niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej, rozciągnięty biust praktycznie całkowicie znika. Dlatego każda kobieta powinna dbać o wygląd piersi. Ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć, proponujemy stosować opisane poniżej sposoby także przez panie, które wciąż są zadowolone ze swojego wyglądu – w ramach profilaktyki.

Masaże i peelingi

Na skórę doskonale wpłyną takie zabiegi jak właśnie masaż oraz peeling. Obie te czynności można połączyć. Wykorzystać możemy fusy pozostałe po kawie – doskonale zadziałają jako scrub. Podczas peelingowania wykonać możemy prosty masaż. Masę wcieramy kolistymi ruchami tak, aby dłonie przy wewnętrznej stronie skierowane były ku górze. Następnie całymi dłońmi możemy wykonywać posuwiste ruchy również ku górze. Taki masaż połączony z peelingiem wykonujemy 2 – 3 razy w tygodniu. Dzięki niemu ujędrnimy nieco skórę i pomożemy lepiej wchłonąć się składnikom aktywnym, zawartym w kremie.

Ciekawym sposobem jest też masowanie piersi mocnym strumieniem wody – naprzemiennie ciepłą i chłodną, przy czym zabieg powinno się skończyć zastosowaniem zimnej wody. Dzięki temu zabiegowi napniemy nieco skórę.

Kremy na piersi - ujędrniające kremy do biustu

Bardzo ważnym elementem jest krem ujędrniający do biustu. Dzięki niemu sprawimy, że skóra będzie mocna, napięta i jędrna. Piersi będą nie tylko uniesione, ale też wyglądać będą na pełniejsze. Warto pamiętać, że za pomocą kosmetyku nie jesteśmy w stanie zwiększyć biustu o kilka rozmiarów, ale możemy sprawić, że będzie wyglądał na większy. Dlatego skuteczny krem na powiększenie biustu to tak naprawdę krem poprawiający napięcie skóry. Mocna skóra to dobre rusztowanie dla piersi.

Czym powinien wyróżniać się skuteczny krem na ujędrnienie biustu? Przede wszystkim musi zawierać jak najwięcej składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Podstawę stanowić powinny substancje nawilżające, gdyż przesuszona skóra łatwo się rozciąga i ulega uszkodzeniom. Można tu wymienić: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z pąków oraz dipalmitoyl hydroxyproline.

Ogromną rolę odgrywają również składniki o działaniu typowo napinającym i ujędrniającym. Do tej grupy należą: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, a także ekstrakt z pąków. Dzięki takim składnikom zredukujemy wiotkość skóry.

Istotne są też składniki regenerujące: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy. Pomogą one w odbudowie włókien kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra będzie mocniejsza.

Jeżeli na sklepowej półce widzimy krem powiększający do biustu, na którego opakowaniu widnieją obietnice efektów jak po operacji plastycznej, lepiej z niego zrezygnować. Zamiast tego sięgać warto po preparaty ujędrniające i wzmacniające skórę o naturalnym składzie, jak na przykład krem - serum ujędrniające do biustu Frashe.

Obrazek

Opinie o Frashe

To świetny kosmetyk. Polecam wszystkim paniom! Efekty widać już po kilku tygodniach. Mój mały biust wygląda na większy, jest uniesiony i ma ładniejszy kształt. Super! - mówi pani Iwona z Gdańska

To najlepszy krem do biustu, jaki kiedykolwiek miałam. Widzę znaczną różnicę w jędrności biustu. Wygląda znacznie lepiej, jest uniesiony i krąglejszy. Dla mnie to rewelacja. Polecam wszystkim – mówi pani Małgorzata z Elbląga

Zobacz ranking: http://wieksze-piersi.com.pl/top-3-najlepszy-krem-do-biustu-ranking/

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Lorch

Hej, ja myślę, że żaden krem nie jest w stanie nam powiększyć biust, ALE ujędrnić jak najbardziej. Frashe świetnie ściąga skórę, nawilża i sprawia, że skóra jest miła w dotyku. Polecam, zwłaszcza kobietom, które chcą, aby ich biust się podniósł umiech

~Alana

lola, i po co te złośliwości?
Też od jakiegoś czasu używam Frashe i muszę przyznać, że ten produkt naprawdę ujędrnia biust.
umiech

~lola

Ja daję possać mojemu chłopakowi i lepsze efekty uzyskałam niż tyRocaj

~Rocaj

O piersi trzeba dbać, o czym wiele kobiet zapomina, niestety.
:(
Ja o swoje zaczęłam dbać dosyć późno, bo w wieku 30 lat, dlatego nie róbcie dziewczyny tego samego błędu, co ja i zacznijcie dbać o swój biust już teraz, a Frashe jest zdecydowanie dobrym wyborem.