Ścieżka rowerowa na Okulickiego jeszcze w maju tego roku
Opublikowano: 11  Maja  2018

Ścieżka rowerowa na odcinku od kokoszej górki aż do SanBanku wciąż jest nieskończona. Jest szansa na to, że jeszcze w maju się to zmieni.

Mieszkańcy ulicy Okulickiego od zeszłego roku czekają na tę inwestycję. Ścieżka, którą rowerzyści mogliby poruszać się bez przystanku, szybko i bezpiecznie nie została ukończona na niewielkim odcinku. Na szczęście ma się to wreszcie zmienić, a brakujący „kawałek układanki” wkrótce będzie „ułożony”.

- Ten asfalt miał być dokończony w roku poprzednim. Faktycznie to wygląda dość słabo, ale to nie jest kwestia jakiegoś zaniechania, tylko problemu ze znalezieniem dobrej firmy wykonawczej, aby ktoś dobrze położył ten asfalt, stąd opóźnienie w realizacji, ale myślę, że w maju ten odcinek zostanie dokończony- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Jak szacuje prezydent na to zadanie trzeba będzie z kasy miejskiej wysupłać kilka tysięcy złotych.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Ścieżka rowerowa na Okulickiego jeszcze w maju tego roku. Szaleństwo inwestycyjne. Prezydent taki pracowity. A kto jest radnym w tamtej okolicy? Jakiś nieporadny słup, który służył tylko jako nazwisko przy numerku.
Dodano: 14  Maja  2018  06:14:38
~Sjsjd
Możnaby jeszcze raz ściągnąć Mateusza krzywoustego. Ostatnio posiedział na rondzie to i z górki moglby na Okulickiego się rowerem przejechać. Na końcu czekałby Adrian śpiewając beztrosko przy ognisku a z trybuny brocha by smęciła że przez 8 lat i że im się te nagrody należały.

A co by suweren wtedy krzyczał? Be a ta, be a ta
Dodano: 13  Maja  2018  15:24:59
~Dagmara
Tyle się teraz w mieście dzieje. Suweren liczy że na otwarciu będą laseły i tołcik, a wydarzenie poprzedzi seria artykułów w lokalnym "medium" 😂
Dodano: 13  Maja  2018  15:16:43
~malkontent
Może w końcu pan prezydent przypomniał sobie obietnice z lat ubiegłych i doprowadził do logicznej ciągłości ścieżek rowerowych, tak aby nie kończyły się tuż przed skrzyżowaniem albo ni stąd ni zowąd. Np. ulica Ofiar Katynia na odcinku od Jubilata do cmentarza. I wiele innych.
Dodano: 13  Maja  2018  11:21:12
~jasio
b o urzędnicy siem i tak wykrzywiom
Dodano: 12  Maja  2018  11:21:09
~jasio
a czy ten kawalek aswaltu będzie na noc zwijany jakbyniebtlo z kasy miejskiej wysupłać kilka tysięcy złotych trza
Dodano: 12  Maja  2018  11:19:43
~aretea
Fajnie, że w naszym miescie budowane są nowe pomysły. Szkoda tylko, że zapomina sie na codzień o zdrowiu mieszkańców. Stalowa Wola to miasto pylących i kwitnących traw, mleczy i innych cudów. Jest połowa maja, trawy wydały klosy, mlecz juz się rozsiewa a Spółdzielnia Mieszkaniowa nic. Pobiera tylko czynsze. Ludzie chorują ale kogo to obchodzi. I tak co roku. Może w końcu ktoś zainteresowałby się zdrowiem ludzi w tym mieście, bo lato tutaj zamiast cieszyć - przeraża.
Dodano: 11  Maja  2018  12:47:10
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe