Piękne zwycięstwo Stali. 4:1 w Boguchwale

To był ciekawy mecz, zwłaszcza, że zaczął się nie najlepiej. Do szatni po I połowie schodziliśmy z opuszczoną głową, po II szliśmy już jako bohaterowie.

Zaczęło się źle dla zielono- czarnych. Już w czwartej minucie zawodnik Rozwoju Przemysław Mońka strzelił gola dla swojej drużyny. Do końca pierwszej połowy wyniku meczu nie udało się zmienić. Coś jednak musiało zdarzyć się w przerwie, bo Stalówka do gry wyskoczyła jak diabeł z pudełka. Byliśmy skuteczni i nie daliśmy już do końca wytchnienia przeciwnikowi. Do remisu doszło już w 49 minucie za sprawą Szymona Jarosza. Kolejne bramki na korzyść Stali padały w 65 i 87, a także w 92 minucie w doliczonym czasie.

Stal Stalowa Wola- Rozwój Katowice 4:1 (0:1)

Bramki: 0-1 Przemysław Mońka (4), 1-1 Szymon Jarosz (49), 2-1 Adrian Gębalski (65), 3-1 Andrzej Trubeha (87), 4-1 Mateusz Bukowiec (90+2)

Stal Stalowa Wola: Dorian Frątczak Adam Waszkiewicz (56. Tomasz Żyliński), Szymon Jarosz, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Sobotka - Michał Mistrzyk, Bruno Żołądź, Przemysław Stelmach (79. Stepan Hirskyj), Michał Trąbka, Adrian Gębalski (85. Mateusz Bukowiec) - Adrian Dziubiński (78. Andrzej Trubeha).

Rozwój Katowice: Bartosz Golik - Przemysław Mońka (67. Daniel Paszek), Michał Czekaj, Michał Szeliga (56. Seweryn Gancarczyk), Przemysław Gałecki, Kamil Łączek (85. Piotr Barwiński) - Kacper Tabiś (78. Daniel Kaletka), Tomasz Wróbel, Michał Płonka, Marcin Kowalski - Adam Żak.

Sędzia: Paweł Kukla (Kraków).

Żółte kartki: Mistrzyk, Janiszewski - Gałecki, Kowalski.

Stadion: Izo Arena w Boguchwale