Nowoczesna ortodoncja. Skuteczne i krótkotrwałe leczenie
Opublikowano: 8  Maja  2018

Zapomnij o aparacie ortodontycznym, który musisz nosić przez kilka lat!

Multident Centrum Precyzyjnej Stomatologii oferuje wiedzę i doświadczenie najlepszych specjalistów w branży oraz najnowocześniejszy sprzęt! Koniec z wieloletnimi wizytami w gabinetach stomatologicznych! W naszej klinice aparat ortodontyczny będziesz nosić rok, maksymalnie dwa lata. Pamiętaj, że im dłużej chodzisz w aparacie tym jest większe zagrożenie zaniku kości szczęki, mogą pojawić się przewlekłe stany zapalne dziąseł oraz próchnica. W Multident stawiamy na najwyższą jakość!

Leczenie skomplikowanych wad zgryzu wymaga zwykle dobrej współpracy kilku specjalistów. Jeśli zajdzie potrzeba usunięcia w sposób chirurgiczny "ósemek" lub wszczepienia implantu w miejsce brakującego zęba, do dyspozycji jest implantolog dr n. med. Piotr Trafidło. Nie musisz nigdzie chodzić ze skierowaniem. W Multident otrzymasz kompleksowe leczenie w przystępnej cenie, a to wszystko w nowoczesnych wnętrzach kliniki.

Piękny i równy uśmiech daje poczucie komfortu!

To właśnie on często decyduje o naszym sukcesie zawodowym. Dziś marzenia olśniewającego uśmiechu są możliwe do spełnienia. Planując leczenie, w naszej Klinice zawsze kierujemy się osiągnięciem najlepszego efektu estetycznego.

Ortodoncja zajmuje szczególne miejsce w ofercie Multident. Związane jest to z podejściem ortodontki, dr n. med. Małgorzaty Partyki, dla której leczenie ortodontyczne to nie tylko praca, ale również pasja. W naszej Klinice dbamy o wysoki standard. Zajmujemy się zakładaniem aparatów stałych, ruchomych (zdejmowanych) oraz kosmetycznych na zasadzie przezroczystych nakładek Invisaling.

Co mnie jako Pacjenta czeka w gabinecie ortodontycznym?

Sukces leczenia ortodontycznego zależy w dużym stopniu od prawidłowego jego zaplanowania. Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej wykonamy wszystkie niezbędne zdjęcia oraz tomografie komputerową 3D. Wszystkie te czynności są niezbędne do prawidłowej oceny wady zgryzu. Przed założeniem aparatu wyleczymy zęby, które mają próchnicę, wyczyścimy kamień i osad. Po założeniu aparatu dokładnie wytłumaczymy jak dbać o higienę jamy ustnej, aby zęby podczas leczenia były w dobrej kondycji. Wizyty kontrolne odbywają się co 6-8 tygodni i polegają na ocenie procesu leczenia.

Już niebawem na naszych Pacjentów czeka nowość CHIRURGIA PLASTYCZNA TKANEK MIĘKKICH. Śledźcie Facebook'a Multident i bądźcie na bieżąco z najnowszymi trendami współczesnej stomatologii, chirurgii oraz ortodoncji.

https://www.facebook.com/multident.piotrtrafidlo/

MULTIDENT

Centrum Precyzyjnej Stomatologii

dr n. med. Piotr Trafidło

Stalowa Wola, ul. Wałowa 52

Tel: + 48 696 015 055

www.piotrtrafidlo.pl

artykuł sponsorowany

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe