Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Marek Gruchota- Wywiad
Opublikowano: 29  Kwietnia  2018

Nasze studio odwiedził Marek Gruchota, kapitan załogi, która z wielkim zaangażowaniem mknie po wodach stalowowolskiej kultury.

W szarościach dnia palą kaganek kultury i sztuki przełamując codzienność i życiową nudę, nadając kolorytu i smaku ludzkiej egzystencji.

Gdyby chciał wymienić wszystkie inicjatywy, którym patronuje i które organizuje Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, lista byłaby naprawdę długa. Od lat pod czujnym okiem Marka Gruchoty na scenie, ale też i poza nią dzieją się magiczne rzeczy. Rozrywka, która bawi, porusza, zmusza do refleksji… Dla każdego i w każdym wieku coś dla duszy i ciała.

W Miejskim Domu Kultury na co dzień króluje taniec, śpiew, teatr, malarstwo. To jedna z nielicznych instytucji, gdzie nigdy nie było miejsca na nudę. Tam szlifują swoje talenty seniorzy, ludzie w sile wieku, młodzież i dzieci. Bo przecież na kulturę i sztukę zawsze jest najlepsza pora!

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Markiem Gruchotą, wieloletnim dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Co nas czeka na Dni Miasta? Jakie inicjatywy podejmują pracownicy MDK? W co są zaangażowani i jak pracują nad tym, by w Stalowej Woli było pięknie i nowocześnie.

Z naszym gościem rozmawiał Jacek Marchewka, dziennikarz, aktor, konferansjer.


 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~jolka
do Witek - moim zdaniem oboje fajnie prowadzą wywiady. Zarówno pani Beata jak i pan Jacek (mimo swojej wady wymowy). Ciekawe czy Ty poprowadziłbyś lepiej? Chcesz? Spróbuj. StaloweMiasto poszukuje ludzi do pracy.
Dodano: 2  Maja  2018  12:58:02
~Mia
a ja wolałam tamtą panią jednak, miała fajne podejście do gości, a ten chłopak wygląda na znudzonego trochę ;p
Dodano: 2  Maja  2018  12:41:04
~kibic
prosimy o wywiad z zarządem psa stal stalowa wola
Dodano: 1  Maja  2018  09:00:42
~Witek
Fajna zmiana, pan Jacek super prowadzi, gratulujemy dobrej zmiany SM! Pani może odnajdzie się w innej roli niż prowadzenie wywiadów umiech
Fajnie... Chętnie bym coś ze sportu obejrzał, jakiś wywiad z piłkarzami, trenerem może, taki spadek zaliczamy, czeka nas 3 liga :(, może z koszykówki coś, może z pływaków, mamy niezłe sukcesy w tej dziedzinie. Mamy świetne sukcesy w lekkiej atletyce! Pan prezydent tego nie widzi ładując kasę w nieudaczników.
Panie Jacku działać, działać!
Dodano: 30  Kwietnia  2018  21:55:58
~przestraszona
A gdzie dziennikarka Beata??? ;0
Dodano: 30  Kwietnia  2018  17:31:19
~Toska
Fajnie Jacku,ze masz tak madrego rozmowce.To gdzie jestes to nie wazne. Wazne z kim sie prowadzi wywiad.
Dodano: 30  Kwietnia  2018  15:21:29
~Wobii
spoko rozmowa. pozdarawiam cie Jacku. Fajnie ze dalej wiazesz zycie z dziennikarstwem nie tylko ukryta prawda ;-)
Dodano: 29  Kwietnia  2018  15:51:00
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe