Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Marek Gruchota- Wywiad

Image

Nasze studio odwiedził Marek Gruchota, kapitan załogi, która z wielkim zaangażowaniem mknie po wodach stalowowolskiej kultury.

W szarościach dnia palą kaganek kultury i sztuki przełamując codzienność i życiową nudę, nadając kolorytu i smaku ludzkiej egzystencji.

Gdyby chciał wymienić wszystkie inicjatywy, którym patronuje i które organizuje Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, lista byłaby naprawdę długa. Od lat pod czujnym okiem Marka Gruchoty na scenie, ale też i poza nią dzieją się magiczne rzeczy. Rozrywka, która bawi, porusza, zmusza do refleksji… Dla każdego i w każdym wieku coś dla duszy i ciała.

W Miejskim Domu Kultury na co dzień króluje taniec, śpiew, teatr, malarstwo. To jedna z nielicznych instytucji, gdzie nigdy nie było miejsca na nudę. Tam szlifują swoje talenty seniorzy, ludzie w sile wieku, młodzież i dzieci. Bo przecież na kulturę i sztukę zawsze jest najlepsza pora!

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Markiem Gruchotą, wieloletnim dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Co nas czeka na Dni Miasta? Jakie inicjatywy podejmują pracownicy MDK? W co są zaangażowani i jak pracują nad tym, by w Stalowej Woli było pięknie i nowocześnie.

Z naszym gościem rozmawiał Jacek Marchewka, dziennikarz, aktor, konferansjer.

Materiał video


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~jolka

do Witek - moim zdaniem oboje fajnie prowadzą wywiady. Zarówno pani Beata jak i pan Jacek (mimo swojej wady wymowy). Ciekawe czy Ty poprowadziłbyś lepiej? Chcesz? Spróbuj. StaloweMiasto poszukuje ludzi do pracy.

~Mia

a ja wolałam tamtą panią jednak, miała fajne podejście do gości, a ten chłopak wygląda na znudzonego trochę ;p

~kibic

prosimy o wywiad z zarządem psa stal stalowa wola

~Witek

Fajna zmiana, pan Jacek super prowadzi, gratulujemy dobrej zmiany SM! Pani może odnajdzie się w innej roli niż prowadzenie wywiadów umiech
Fajnie... Chętnie bym coś ze sportu obejrzał, jakiś wywiad z piłkarzami, trenerem może, taki spadek zaliczamy, czeka nas 3 liga :(, może z koszykówki coś, może z pływaków, mamy niezłe sukcesy w tej dziedzinie. Mamy świetne sukcesy w lekkiej atletyce! Pan prezydent tego nie widzi ładując kasę w nieudaczników.
Panie Jacku działać, działać!

~przestraszona

A gdzie dziennikarka Beata??? ;0

~Toska

Fajnie Jacku,ze masz tak madrego rozmowce.To gdzie jestes to nie wazne. Wazne z kim sie prowadzi wywiad.

~Wobii

spoko rozmowa. pozdarawiam cie Jacku. Fajnie ze dalej wiazesz zycie z dziennikarstwem nie tylko ukryta prawda ;-)