Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Marek Gruchota- Wywiad

Image

Nasze studio odwiedził Marek Gruchota, kapitan załogi, która z wielkim zaangażowaniem mknie po wodach stalowowolskiej kultury.

W szarościach dnia palą kaganek kultury i sztuki przełamując codzienność i życiową nudę, nadając kolorytu i smaku ludzkiej egzystencji.

Gdyby chciał wymienić wszystkie inicjatywy, którym patronuje i które organizuje Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, lista byłaby naprawdę długa. Od lat pod czujnym okiem Marka Gruchoty na scenie, ale też i poza nią dzieją się magiczne rzeczy. Rozrywka, która bawi, porusza, zmusza do refleksji… Dla każdego i w każdym wieku coś dla duszy i ciała.

W Miejskim Domu Kultury na co dzień króluje taniec, śpiew, teatr, malarstwo. To jedna z nielicznych instytucji, gdzie nigdy nie było miejsca na nudę. Tam szlifują swoje talenty seniorzy, ludzie w sile wieku, młodzież i dzieci. Bo przecież na kulturę i sztukę zawsze jest najlepsza pora!

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Markiem Gruchotą, wieloletnim dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Co nas czeka na Dni Miasta? Jakie inicjatywy podejmują pracownicy MDK? W co są zaangażowani i jak pracują nad tym, by w Stalowej Woli było pięknie i nowocześnie.

Z naszym gościem rozmawiał Jacek Marchewka, dziennikarz, aktor, konferansjer.

Materiał video

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.