Zostań projektantem auta przyszłości
Opublikowano: 26  Kwietnia  2018

"Zostań projektantem samochodu przyszłości" - za nami I tura konkursu!

W naszym salonie Skody oferujemy coś więcej niż sam samochód. W naszej pracy zawsze myślimy o człowieku, zadając sobie pytania: jak sprawić, by życie naszych Klientów stało się łatwiejsze? Jak zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo i bezproblemową swobodę podróżowania? Odpowiedzią na te pytania jest edukacja młodego pokolenia w zakresie bezpiecznego poruszania się po drodze – to przede wszystkim dzieciaki stanowią naszą przyszłość. Obecnie za nami akcja promocyjna „Od starszaka do pierwszaka”, której celem była edukacja najmłodszych z zakresu znajomości znaków drogowych oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Najmłodsi pochwalili się również umiejętnościami manualnymi i zaprojektowali własne znaki drogowe. Ich pomysły przerosły nasze oczekiwania, zaskoczyli nas inwencją twórczą i sposobem interpretacji. Z pewnością większość tych znaków powinna być wprowadzona w życie.

Nie odpoczywamy i podejmujemy kolejne wyzwania - 22 kwietnia odbyła się I tura konkursu „Zostań projektantem samochodu przyszłości”. Dzieci wraz z rodzicami stworzyli niesamowite projekty, które z powodzeniem mogą stanowić inspirację dla projektantów SKODY. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i pomysłem. Oczywiście nie zapominamy o ich dzielnych asystentach, którzy służyli wsparciem w każdej chwili. To już 2 edycja tego eventu, który przyciąga na nasz salon dzieci wraz z opiekunami. Wciąż zostało kilka miejsc do II tury konkursu, który odbędzie się 29.04.2018.

Drodzy Rodzice! lubicie spędzać czas ze swoimi bliskimi? Lubicie układać klocki lego? Stanowicie zgrany zespół ze swoim dzieckiem? Jeśli na każde pytanie odpowiedzieliście twierdząco to znaczy, że jesteście idealnymi kandydatami do wzięcia udziału w konkursie. Czasami warto wyjść naprzeciw i pochwalić się swoimi osiągnięciami. Kto wie, może Wasz projekt zdobędzie uznanie jury?:)

Na naszym facebook.com/SkodaStalowaWola dołączamy opis oraz regulamin konkursu. Jest o co walczyć! Czekamy na Wasze zgłoszenia pod numerem tel. 517 502 153 lub wyślij wiadomość na naszego FACEBOOKA:)!

Opis konkursu:

Konkurs polega na zaprojektowaniu z klocków Lego samochodu przyszłości, który będzie oceniany przez Ciebie i innych rodziców. W II etapie zwycięskie prace zostaną zaprezentowane mailowo wszystkim uczestnikom konkursu. Głosowanie odbędzie się poprzez oddanie głosów przez uczestników konkursu na wybrane najlepsze prace (głosy będą oddawane mailowo). Zwycięzcą zostaje osoba, która uzyska największą liczbę głosów. Bawimy się w naszym salonie w dniach 22/29 kwietnia 2018 w godzinach od 10 do 17. Cykl jednej zabawy to 2 godziny zegarowe.

Co zyskujesz bawiąc się z nami

Spędzenie kreatywnie wolnego czasu dzieci w wieku od 5 do 12 lat razem z rodzicami.

• Kształtujesz wyobraźnie dzieci poprzez kreatywne budowanie z klocków LEGO na określony temat.

• Rozwijasz zdolności manualne swoich dzieci.

• Budujesz więzi rodzinne poprzez wspólne spędzenie czasu ze swoimi najbliższymi.

VI. NAGRODY GŁÓWNE DLA DZIECI

I Miejsce – Duży Zestaw Klocków Lego (wartość zestawu to 300 zł)

II Miejsce – Średni Zestaw Klocków Lego (wartość zestawu to 200 zł)

III Miejsce – Mały Zestaw Klocków Lego (wartość zestawu to 100 zł)

Nagroda Główna dla rodziców / opiekunów biorących udział w konkursie. Główną nagrodą dla rodziców / opiekunów dziecka, które otrzyma pierwsze miejsce będzie bezpłatne wypożyczenie auta z dostępnej gamy modeli fundatora nagród (samochód zostanie przekazany z pełnym bakiem paliwa – koszt paliwa pokrywa fundator nagrody). Samochód będzie wypożyczony na zasadzie wynajmu na dowolny weekend w miesiącu maju lub czerwcu 2018 r. Odbiór i zwrot auta będzie odbywał się w miejscu i godzinach ustalonych

Artykuł sponsorowany 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe