17,5 mln zł na inwestycje sportowe
Opublikowano: 24  Kwietnia  2018

Miasto złożyło wnioski o dofinansowanie do inwestycji sportowych na łączną kwotę 17,5 mln zł. Z tych pieniędzy ma być rozbudowane zaplecze sportowe PSP nr 3.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 przy ulicy Wyszyńskiego zyska lepsze warunki do rozwoju sportowego dzieci i młodzieży.

- Złożyliśmy wniosek na rozbudowę PSP nr 3, budowę nowego zaplecza sportowego, hali sportowej dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z zapleczem szatniowym, z zapleczem sportowym w postaci siłowni. To piękny projekt, oczekiwany przez szkołę od lat, skutecznie złożony. Chcielibyśmy jeszcze w tym roku rozpocząć tą inwestycję i zakończyć ją w roku przyszłym- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

PSP nr 3 to duża szkoła osiedlowa, do której uczęszcza wiele dzieci z osiedla Śródmieście, Flisaków czy Pławo. Poprawa warunków sportowo- rekreacyjnych na pewno uczyni tę placówkę atrakcyjniejszą.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~PIETER
TU NIE CHODZI TO CO KTOS CHCE DOBREGO ZROBIC DLA MIASTA ALE ILE Z TEJ KWOTY ZGARNIE SAM INWESTOR LUB INNI W TO ZAMIESZANI.....OCZYWISCIE CENY MATERIALOW BUDOWLANYCH SA TAK ZAWYZONE ZEBY NA FAKTURKACH WSZYSTKO SIE ZGADZALO...tak jest ze wszystkimi inwestycjami w Stalowej...Kazdy wyciaga z UE tyle ile sie da i plan jest prosty... nakradnac przy tym ile sie da...Nie macie co robic to zrobcie cos z ta szpecaca fontanna kolo MDK...ja bym po niej przejechal czolgiem KRAB i zrobil z tego widowisko..dla mnie to nie fontanna tylko wybetonowane cos z dwoma wezami strazackimi wmurowane w ziemie...zenada....
Dodano: 16  Maja  2018  13:17:11
O, to akurat tak się skład, że Prezydent LN dał nagrody mniej więcej równie 10% tych inwestycji. Czyli na nagrody przeznaczył 1 700 000,00 zł (milion siedemset tys zł)
Dodano: 25  Kwietnia  2018  10:06:15
~Hutnik
Nie przesadzajmy z tą kulturą sportową jest dużo spraw do załatwienia dla mieszkańców bardzo potrzebnych za małe pieniądze .Kawałek chodnika do szkoły nr5 i do kościoła i do przystanku z osiedla hutnik.Kilku radnych zna problem i od lat chodzimy wykręcając nogi na dziurawych płytach chodnikowych.Obiecał nam Pan Prezydent zadaszenie na przystanku przy ul,Jagodowej i wąski chodniczek dla wysiadających i co i nic.Napewno podobnych małych spraw do załatwienia jest bardzo dużo w całym mieście i to powinno być piorytetem a nie dla grupki osiłków wydaje się miliony.
Dodano: 24  Kwietnia  2018  19:58:37
~jasio
nawent monda mondorator ztyj strony spieprzy gdzie pieprz rosnie
Dodano: 24  Kwietnia  2018  15:54:44
~jasio
niedługo w naszym miescio zostaną tylko radni i samorządowcy i paru muzjkow cochodzom do mizycznej pare maup w parku linowym o kilku sportowcow co nie lubiom trenować na swiyzym powietrzu
Dodano: 24  Kwietnia  2018  15:52:29
~jasio
bezdomni dalyj pod płotem i mostem a hala sportow dla paru osiołkow za miliony
Dodano: 24  Kwietnia  2018  15:49:12
~jasio
ja pitole dzieci będą zmoszac do siłowania SIE Z CIEZARAMI a drogi i chodniki dalej dziurawe i krzywe bes swiatel na przejscizch
Dodano: 24  Kwietnia  2018  15:45:58
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe