Zamykają 3 Maja w Nisku

Image

25 kwietnia 2018 roku zamknięta zostanie ul. 3 Maja w Nisku na odcinku od ul. Mickiewicza do ulicy Głowackiego.

Zmiana organizacji ruchu podyktowana jest remontem nawierzchni. Realizacja inwestycji przez firmę ze Stalowej Woli potrwa do końca czerwca 2018 roku. Do tego czasu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Równocześnie wciąż zamknięta jest jedna nitka ulicy Sandomierskiej, gdzie zapadła się droga wskutek problemów z kanalizacją. Na tym odcinku kierowcy również muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~men

do jędruś-palancie z wielowsi - was powinien Rozwadów "wciągnąć" buraku czerowny

~ernest

ciekawie się zrobi jakby tak na tzw kolejowej doszło do powaznej kolizji trza by do racławic na zawichost walic

~sierż. Baryła

Może komuś w urzędzie wróci rozum do głowy i nie zamkną ul. 3 Maja podczas gdy Sandomierska jest nieprzejezdna. Nie se k..wa władza spróbuje pojeździć po Nisku szczególnie po godz. 15 przy otwartej 3 Maja, i przewidzi co będzie jak ją zamknie !

~zara

Jędruś - właśnie dlatego żeby nie być takim burakiem jak Ty, dlatego nie będzie nigdy przyłączone.

~Adam

jędruś sądzisz że Stalowa Wola taka genialna? inkubatro technologiczny który świeci pustkami bo sprzęt za drogi żeby pozwolić firmom z niego korzystać, dopłacane co roku grube tysiące do niego.
Sygnalizacja co psuje się średnio raz na 2 miesiące przez co jest mnóstwo stłuczek?
Szumnie ogłaszane sekundniki na światłach na rondzie? tydzień później nie działają....
Zacznij od siebie a potem szczekaj na innych.

~jędruś

masakra.po co taka dziadowska gmina i powiat.przyłączyć to miasteczko do Stalowej bo w końcu zapadną się wszystkie dziurawe ulice.nawet wody nie mają.