Docenili sukcesy sportowe Oliwki
Opublikowano: 23  Kwietnia  2018

Sukcesy 9-letniej Oliwii Sybickiej, zawodniczki Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli, zostały docenione przez miasto.

- Oliwka nie pochodzi ze Stalowej Woli, ale jest członkiem Miejskiego Klubu Tenisowego. Z naszymi barwami stalowowolskimi odnosi niesamowite, wielkie zwycięstwa. Można powiedzieć, że jest wielką gwiazdą, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W imieniu samorządu mogę złożyć taką deklarację, że Oliwka będzie pod szczególnym patronatem Miasta Stalowej Woli- mówił podczas poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej Lucjusz Nadbereżny.

Prezydent wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej wręczył młodej tenisistce rakietę tenisową oraz upominki.

Włodarz Stalowej Woli podkreślił, że warto inwestować w obiekty sportowe miasta, bo tworzone są warunki rozwoju nie tylko dla stalowowolan, ale także dla osób z naszego regionu.

Głos zabrał również trener Oliwki Włodzimierz Pikulski, który podkreślił, że 9- latka posiada nieprzeciętne zdolności i ma ogromny potencjał. Dziewczynka była chwalona przez gwiazdy tenisa światowej sławy.

- W okresie 2- letniego dorobku sportowego Oliwka rozegrała 132 turnieje, 645 meczy o skuteczności sportowej 87%. To bardzo dobry wynik potwierdzający jej talent- mówił trener Włodzimierz Pikulski.

Życzymy kolejnych sukcesów młodej zawodnicie MKT Stalowa Wola.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Dziecku dają rakietę za 50 zl a nagrody dla urzędników za 3 miliony
Dodano: 25  Kwietnia  2018  00:54:33
~reh
Gratulacje Oliwko , tak trzymaj !!!!
Dodano: 23  Kwietnia  2018  20:51:30
~reh
Gratulacje Oliwko , tak trzymaj !!!!
Dodano: 23  Kwietnia  2018  20:51:26
Gratulujemy mistrzyni :-)))))) Z tak wyrównaną formą nawet Asia blaknie. Czy jest stypendium dla kogoś "innowacyjnego" na skale Polski a może i świata? Zatrzymujmy najlepszych.
Dodano: 23  Kwietnia  2018  16:32:57
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe