Najlepsi z najlepszych- nasi strażacy
Opublikowano: 22  Kwietnia  2018

Nasze studio odwiedził Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Robert Lebioda. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Wśród komend powiatowych nasi strażacy są niedoścignionym wzorem. Pod względem sportowym od lat nikt nam nie dorównuje. Mamy tyle sukcesów, że nie starczyłoby miejsca na ich wymienienie. Strażacy są świetnie wyszkoleni, niezwykle sprawni fizycznie i co widać na co dzień, bardzo skuteczni.

Widujemy ich na co dzień, bo pomagają wszędzie tam, gdzie stało się coś złego. Czy to pożar, czy wypadek, czy zagrożenie powodziowe, zatrucie tlenkiem węgla, zdarzenie na rzece. Jednym słowem ratują życie, troszczą się o nasze zdrowie i natychmiast stawiają w miejscach, gdzie są potrzebni.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Robert Lebioda opowiada naszym czytelnikom o służbie jaką pełnią strażacy w powiecie, o zagrożeniach wynikających z wypalania traw, zatruciach tlenkiem węgla, do których niestety dochodzi dość często. Jak uniknąć zagrożenia, co robić, a czego nie robić, by żyć bezpiecznie, a także jak wygląda na co dzień życie komendanta dowiecie się z wywiadu z naszym Gościem.

Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO. 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~jolka
Brawo Strażacy umiech Jesteście super umiech
Dodano: 23  Kwietnia  2018  14:24:11
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe