Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora ZAB

Image

Dyrektorem Zakładu Administracji Publicznej został dotychczasowy włodarz ZAB Sławomir Buczek.

To instytucja podległa miastu administrująca miejskie budowle, także place zabaw dla najmłodszych czy infrastrukturę sportowo- rekreacyjną.

Komisja kwalifikacyjna uznała, że Sławomir Buczek, dotychczasowy dyrektor ZAB posiada wszystkie wymagane kwalifikacje i w spełni spełnia kryteria określone w ogłoszeniu.

Zakład wykonuje zadania o charakterze użyteczności publicznej. Podstawowym zadaniem wynikających ze statutu są: gospodarka zasobami mieszkaniowymi, administrowanie i eksploatacja mieszkaniowym i użytkowym zasobem gminy, przeprowadzanie remontów w obrębie wspólnot mieszkaniowych, usuwanie awarii i naprawy instalacji: wodno- kanalizacyjnej, gazowej i elektrycznej w jednostkach pozostającej w strukturze organizacyjnej miasta. Ponadto w ramach zadań zleconych przez organ założycielski realizowane są wnioski wspólnot mieszkaniowych oraz mieszkańców w zakresie: remontów chodników przyblokowych, sytuowania, remontów piaskownic wraz z wymianą piasku, a także w zakresie montażu i naprawy ławek oraz urządzeń zabawowych, wycinki i podcinki drzew i krzewów, oznakowania dróg wewnątrzosiedlowych, wyznaczenia i oznakowanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nocny

trzeci akapit "i w spełni spełnia kryteria" .... kto to pisze??? podpisujcie się redaktorzy pod artykułami żebyśmy wiedzieli kto płodzi takie karkołomne teksty. A jest tego sporo... niestety, chyba czas wrócić "do szkół"

~Aaa

A w turbi jest taka bieda że dwa psy mają jedno oko a ziemniaki rolnicy z procy sadza

~jasio

ale jaja to tera ciec co klatki zamiata nazywa się dtrektoriatem łod zasuwania z kluczami po blokach -zab

~plecaczek

Przecież Pani kadrowa czeka na to stanowisko, co jest???

~jejeje

ZAB a nie ZAP dzinnikarzyno!!!!! ZAB sprawny zwłaszcza w wycince drzew i krzewów.

~Karuzela

Kabarecik kręci sie dalej. 😀😚

~błędna

A kiedy podacie kto wygrał w SLO?