Mł. insp. Janusz Śnios zastąpi komendanta

Image

Obowiązki komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli z dniem 17.04.2018r. przejmie mł. insp. Janusz Śnios, pełniący aktualnie funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Nisku.

Mł. insp. w szeregi policji wstąpił około 28 lat temu. Służbę zaczynał w niżańskiej komendzie w 1991 roku, później pracował w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli, gdzie ponad 8 lat był Naczelnikiem Wydziału Prewencji, skąd powrócił do Niska, by od 1 maja 2016 r. objąć stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Od 13 stycznia 2017 r. pełnił obowiązki Komendanta KPP w Nisku. Jest żonaty, ma trzech synów.

Mł. insp. Janusz Śnios został delegowany z urzędu przez komendanta wojewódzkiego Henryka Moskwę do czasowego pełnienia służby w stalowowolskiej komendzie Powiatowej Policji.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~szwagier

to dobra zmiana- może nowy komendant zleci wreszcie swoim podwładnym aby lepiej zająli się dilerami szczególnie tej śmiesznej 'parki' co mieszka obok stadionu

~tolami

Ktoś wspomniał w komentarzach o byłym dyrektorze budowlanki panu S. Czy to jest prawdą, że nad tym panem odbył się sąd i został osądzony? Czy to jest prawdą, że otrzymał karę w "zawiasach"? Pytania na czasie bo sporo czasu upłynęło od zakończenia śledztwa a informacji o procesie jak na lekarstwo.Czy pan major też został skazany? Ktokolwiek wie cokolwiek w tej sprawie niech podzieli się na forum! Najlepiej gdyby to zrobił organ prowadzący, bądź co bądź dość długo "zawieszał" dyrektora to może już go odwiesił?

~Aaaa

A oko dalej p.....li głupoty o układach. Może pora zacząć się leczyć na nogi bo na głowę już za późno.

~xyz

Nie cierpię policji, to chore środowisko. Ale Śnios to fajny, uczciwy człowiek.2 Serdeczne gratulacje.

~xyz

Nie cierpię policji, to chore środowisko. Ale Śnios to fajny, uczciwy człowiek.2 Serdeczne gratulacje.

~Oko

To proste były komendant to rodzina z dyrektorem z Budowlanki który jest oskarżony o oślepienie ucznia i narażenie 70 innych uczniów . Każdy wie ze śledztwo było matactwem i pokazaniem lokalnych układów . Fatalnie prowadzone przez komendę Stw ( wiadomo ). Wiec ta emerytura ma „ innne dno „.

~NORMALNY

Jestem pewien,że osoba o nicku :"Marcelina" to jakiś niedowartościowany człęk ze służby. Albo aktualnie pracuje w tej formie i "przegrywa" albo pracowa już i ....."przegrał'
A teraz tylko .........d-py się dymi:}

~ NORMALNY

Janusz Ś. jest super facet jako człowiek i jako policjant. Nie jest tajemnicą że gdy poszedł do Niska już kopano pod nim dołki a zaintersesowani doskonale wiedzą o co kaman.Dla plugawców ważna informacja.: Pan Janusz Ś, osiągnie dużo więcej njiż wam sie wydaje ( anonimowe mordy) Karierę skończy w KWP Rzeszów. ZAŁOŻYMY SIĘ?

~Ano

Chyba ktoś tu ma Nie potwierdzone informacje. Nie nadzorował i raczej nie będzie nadzorował pracy brata i żony.

~Anonim

Pracuje 28 lat i co z tego ??? Widocznie jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu...

~Xxx

Żaden synek tego Pana nie jest policjantem a ludzka zazdrość jest niemożliwa.Każdy jest kowalem własnego losu.... Pan Śnios przez tyle lat pracy w policji nie siedział na tyłku tylko poszerzał swoją wiedzę i kwalifikację a ludzie zazdroszczą tego jaki sukces osiągnął.

~stw

Komendant nadzoruje pracę żony i brata .Parodia Policji.

~enedue

Nic nie rozumię!!!!Komendant Śnios 28 lat pracy do dziś i jeszcze może pracować,a Maczkowskiemu już praca w policji obrzydła i na emeryturze/chyba nie małej/ jeszcze będzie dorabiał tyle samo. Ot właściwa pomysłowość mundurowych!!

~Marcelina

Komendant Wojewódzki przed mianowaniem nowego komendanta zasięga opinii starosty. Panie Zarzeczny nie widzi Pan tutaj konfliktu interesów w relacjach przełożony podwładny jak opis niżej

~Marcelina

Chyba synek tego Pana też jest policjantem w Stalowej Woli. Czy tato może nadzorować pracę synka w jednostce budżetowej. Kiedyś w Nisku była podobna sytuacja i chłopak musiał przenieść się do innej jednostki.

~misiopisio

heniek moskwa mianował czy aby putin nie maczał w tym paluchów, pisowcy sprawdzajcie z antkiem na czele