Komendant Maczkowski zakończył służbę

Image

W poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli insp. Lucjana Maczkowskiego, który przeszedł na emeryturę.

Lucjan Maczkowski urodził się w Stalowej Woli. Tutaj też ukończył Szkołę Podstawową nr 3 oraz Technikum Mechaniczne, dzisiejszy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Katowicach.

Służbę w policji Lucjan Maczkowski rozpoczął 1 grudnia 1993 r. Od 16 października 1999 roku pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli. 10 czerwca 2013 r. został mianowany Komendantem Powiatowym Policji w Nisku. Po niespełna dwóch latach wrócił do pracy w rodzinnym mieście. 23 lutego 2015 r. objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli. 18 lipca 2015 r. został mianowany na stopień inspektora. Służbę w policji, po 25 latach, zakończył 16 kwietnia 2018 roku.

Serdeczne podziękowania za dotychczasową wzorową służbę, wspaniałą współpracę oraz życzenia Komendantowi złożyli m.in. Starosta Stalowowolski Janusz Zarzeczny oraz Przewodniczący Rady Powiatu Ryszard Andres.

Powiat Stalowowolski fb

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~kobi

Wśród zaproszonych gości znalazł się jeden "luzak" bez krawatu, to wójt z Zaleszan. Ubrał się jak na piknik a nie na poważną uroczystość w lokalu zamkniętym. Dla niego to norma, bowiem nie zdaje sobie sprawy z tego, że tym ubiorem lekceważy nie tylko odchodzącego na emeryturę pana komendanta ale wszystkich innych którzy tam się zgromadzili w stosownych do chwili strojach! Za ten brak dobrego smaku odpowiada nie tylko on sam ale także pan starosta Zarzeczny, który przez jakiś czas był jego zwierzchnikiem i nie nauczył go manier dobrego zachowania. Niech spojrzy na zdjęcia, czy był jeszcze ktoś tak "wyluzowany" jak on? Gmina powinna mu kupić kilka krawatów na zmianę a nawet zobowiązać do ich noszenia wówczas kiedy potrzeba!

~Lola

Skądś znam tego z czerwonymi tulipanami, tylko nie pamiętam skąd?

~lida

Słowo dla "Marceliny", dokładniej to było w dniu 16 grudnia, a co do Twojego pytania jak można być tak dwulicowym, u tych ludzi to standard a nie wyjątek. Natomiast czy zabierze obecnym emerytury gdy się doczekają to zależy między innymi od Ciebie, rodziny, znajomych po prostu od nas czy tego pana jeszcze wybierzemy. Jeżeli zostanie wybrany to nam chwały ani splendoru nie przybędzie. Jak ktoś powie, żeby zabrać to z pewnością bezrefleksyjnie podniesie rękę i przyciśnie przycisk tam gdzie siedzi. Widzisz co się dzieje w hucie z karami, zwolnieniami, nie zabierze głosu, widzisz co robi prezydent i też palcem w bucie nie kiwnie(wyznacza po kilka miesięcy czas na przyjęcie obywatela). Takiemu wydaje się, że pana Boga za nogi złapał i tylko on jest ważny a reszta to II sort!

~thy

A co tam robi ten gruby torbiel w zielonym? Wszędzie się pcha złodziej.

kabi

i po co te szopki?

~@Marcelina

I do kogo ty to mówisz kobieto?

~wyga

~cccp sugerujesz że lubi Prezesa?

mix

Jaka odprawa za tak ciężką prace?

~Marcelina

Panie Weber . Ma pan czelność przyjść na Komendę i spojrzeć tym policjantom w oczy? Przecież w słynnym głosowaniu w sali kolumnowej pozbawił pan niektórych ich kolegów godnie wypracowanej emerytury. Kiedy pozbawi pan przywilejów obecnych funkcjonariuszy.

~jasio

jak tak to mom jesce pomysl żeby w z alkatras zrobić rewitalizacje na wiezienie bo po co wozic naszych własnych złodzieji do rzeszowa

~jasio

a cu ktoś wji dlacego mi komputra tera nagle zwolnil mimo ze nie pokazuje zadnego konia trojanskigo ani bakterii a ciastecka to lubiem nawet

~jasio

no i ciekawe czy tera znajdzie se jakas normalna robote/bo za 10 tys to da się ztc tylko na prowoncji / jeśli cos umi robic

~jasio

jak policylem mu ma 25 tys kilometrow / ledwo dotarty / i jus na emeryturka a złodzieje dalej będą kraść torebki

~jasio

ło kurde ukoncyl szkole podstawowa i był milicjantem ja tysz wybierom się do szkoły jutro bo chcem być straszakiem z sikawkom