Get Adobe Flash player

Pijany spowodował kolizję i uciekł
Opublikowano: 12  Kwietnia  2018

Wczoraj policjanci ruchu drogowego zatrzymali sprawcę kolizji drogowej w Zarzeczu. Pijany kierowca cofając citroenem na parkingu sklepowym, uderzył w zaparkowanego volkswagena, w którym siedział pasażer. Sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy i osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Poszkodowany około godz. 16, przyjechał samochodem pod sklep w Zarzeczu. Wszedł do niego po zakupy, w pojeździe został pasażer. W drzwiach mijał się ze starszym mężczyzną, któremu zwrócił uwagę, aby uważał przy wyjeżdżaniu spod sklepu na jego zaparkowany samochód. Po chwili usłyszał huk i pisk opon. Kiedy wybiegł ze sklepu okazało się, że mężczyzna wyjeżdżający spod sklepu uderzył w jego samochód. Całe zajście widział siedzący w aucie pasażer. Pobiegł on za samochodem sprawcy lecz sprawca kolizji zdołał uciec. Świadek zapisał numer rejestracyjny pojazdu i powiadomił policjantów.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce skierowali się do ustalonego na podstawie numerów rejestracyjnych właściciela pojazdu, który mieszkał nieopodal sklepu. Sprawca kolizji, 62-letni mężczyzna był pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. Został rozpoznany przez świadków. Okazało się, że jego prawo jazdy zostało wcześniej zatrzymane za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ma czynny zakaz obowiązujący do 2020 roku.

Mieszkaniec Zarzecza został zatrzymany do wytrzeźwienia. Dzisiaj usłyszy zarzuty jazdy w stanie nietrzeźwości, niestosowania się do wyroków sądowych oraz spowodowania kolizji.

KPP

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~GOLF3CZERWONY
BZC ZARZECZE...
BZC NAJLEPSZE W NIŻAŃSKIAM POWIECIE...
MÓWCIE SE CO CHCECIE....
ALE ZARZECZE NAJMOCNIEJSZE W NIŻAŃSKIAM POWIECIE...
BZC...
TUTAJ ALKOCHOL I NARKOTYKI...
BZC....
TUTAJ PIJĄ WSZYSCY NAWET STARSZE LUDZIE...
BZC...
MY TU RZONDZIMY, MU TU GRANDZIMY...
BZC...
MY TU SIE NIKOGO NIE BOIMY...
BZC...
NAWET DO ARMATŁORY Z PIWKIEM I SKRENTEM CHODZMI...
BZC!!!!!!!!
Dodano: 14  Kwietnia  2018  07:50:19
~Bols
Cóż jest wart facet, który nie pije a nic!
Dodano: 13  Kwietnia  2018  15:22:06
~;lafm
Szkoda że go złapali by się nauczył wyłapywać mendy zanim szkód narobią widział że narąbany to mu powiedział żeby uważał. A jakby w kogoś walnął?
Dodano: 12  Kwietnia  2018  21:22:40
~manukun
Pewnie od Lucka gość, nic mu nie zrobia.
Dodano: 12  Kwietnia  2018  19:13:18
~set
Zatrzymać auto i na złom albo na licytacje i pieniądze przeznaczyć na rehabilitację poszkodowanych w wypadku drogowym
Dodano: 12  Kwietnia  2018  17:24:07
~UoWwT
Ciekawe, co chciał kupić w sklepie i czy to kupił?
Dodano: 12  Kwietnia  2018  15:05:53
Wódka wielką moc ma, ale bimber... większą mocą włada!
Dodano: 12  Kwietnia  2018  13:36:02
~ prorook?
W drzwiach mijał się ze starszym mężczyzną, któremu zwrócił uwagę, aby uważał przy wyjeżdżaniu spod sklepu na jego zaparkowany samochód. Po chwili usłyszał huk i pisk opon. Kiedy wybiegł ze sklepu okazało się, że mężczyzna wyjeżdżający spod sklepu uderzył w jego samochód.
Dodano: 12  Kwietnia  2018  13:14:24
~Liczi
Ha ale jaja kto to 62 po 50 to norma w Zarzeczu bimber taka mocą włada kaca leczył to po piwko podjechał ale ciekawe co to za koleś
Dodano: 12  Kwietnia  2018  13:02:11
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe