Pijany spowodował kolizję i uciekł

Image

Wczoraj policjanci ruchu drogowego zatrzymali sprawcę kolizji drogowej w Zarzeczu. Pijany kierowca cofając citroenem na parkingu sklepowym, uderzył w zaparkowanego volkswagena, w którym siedział pasażer. Sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy i osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Poszkodowany około godz. 16, przyjechał samochodem pod sklep w Zarzeczu. Wszedł do niego po zakupy, w pojeździe został pasażer. W drzwiach mijał się ze starszym mężczyzną, któremu zwrócił uwagę, aby uważał przy wyjeżdżaniu spod sklepu na jego zaparkowany samochód. Po chwili usłyszał huk i pisk opon. Kiedy wybiegł ze sklepu okazało się, że mężczyzna wyjeżdżający spod sklepu uderzył w jego samochód. Całe zajście widział siedzący w aucie pasażer. Pobiegł on za samochodem sprawcy lecz sprawca kolizji zdołał uciec. Świadek zapisał numer rejestracyjny pojazdu i powiadomił policjantów.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce skierowali się do ustalonego na podstawie numerów rejestracyjnych właściciela pojazdu, który mieszkał nieopodal sklepu. Sprawca kolizji, 62-letni mężczyzna był pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. Został rozpoznany przez świadków. Okazało się, że jego prawo jazdy zostało wcześniej zatrzymane za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ma czynny zakaz obowiązujący do 2020 roku.

Mieszkaniec Zarzecza został zatrzymany do wytrzeźwienia. Dzisiaj usłyszy zarzuty jazdy w stanie nietrzeźwości, niestosowania się do wyroków sądowych oraz spowodowania kolizji.

KPP

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~GOLF3CZERWONY

BZC ZARZECZE...
BZC NAJLEPSZE W NIŻAŃSKIAM POWIECIE...
MÓWCIE SE CO CHCECIE....
ALE ZARZECZE NAJMOCNIEJSZE W NIŻAŃSKIAM POWIECIE...
BZC...
TUTAJ ALKOCHOL I NARKOTYKI...
BZC....
TUTAJ PIJĄ WSZYSCY NAWET STARSZE LUDZIE...
BZC...
MY TU RZONDZIMY, MU TU GRANDZIMY...
BZC...
MY TU SIE NIKOGO NIE BOIMY...
BZC...
NAWET DO ARMATŁORY Z PIWKIEM I SKRENTEM CHODZMI...
BZC!!!!!!!!

~Bols

Cóż jest wart facet, który nie pije a nic!

~;lafm

Szkoda że go złapali by się nauczył wyłapywać mendy zanim szkód narobią widział że narąbany to mu powiedział żeby uważał. A jakby w kogoś walnął?

~manukun

Pewnie od Lucka gość, nic mu nie zrobia.

~set

Zatrzymać auto i na złom albo na licytacje i pieniądze przeznaczyć na rehabilitację poszkodowanych w wypadku drogowym

~UoWwT

Ciekawe, co chciał kupić w sklepie i czy to kupił?

Magdalena0202

Wódka wielką moc ma, ale bimber... większą mocą włada!

~ prorook?

W drzwiach mijał się ze starszym mężczyzną, któremu zwrócił uwagę, aby uważał przy wyjeżdżaniu spod sklepu na jego zaparkowany samochód. Po chwili usłyszał huk i pisk opon. Kiedy wybiegł ze sklepu okazało się, że mężczyzna wyjeżdżający spod sklepu uderzył w jego samochód.

~Liczi

Ha ale jaja kto to 62 po 50 to norma w Zarzeczu bimber taka mocą włada kaca leczył to po piwko podjechał ale ciekawe co to za koleś