Walczą po raz XIX o Gęsie Pióro

Image

Od trzech dni trwa rywalizacja lokalnych artystów o „Gęsie Pióro”. Trzy kategorie, trzy nagrody, łącznie aż 86 grup i solistów.

Od 9 do 11 kwietnia 2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury odbywa się XIX Powiatowy Przegląd Zespołów Szkolnych "O Gęsie Pióro". W poniedziałek od rana 10 grup w kategorii „Teatr” (zespoły teatralne, monodramy, kabarety) zaprezentowało się na deskach SDK, bawiło i wzruszało publiczność. We wtorek podziwiać można było tańczących (kategoria „Taniec”, wystąpiły zespoły taneczne, soliści). I w tej kategorii obejrzeć można było 10 układów. Najpopularniejsza co roku jest kategoria trzecia, „Muzyka” (soliści i zespoły wokalne i instrumentalne). Tutaj na scenę artyści wychodzili aż 66 razy. Były i piosenki, i utwory na instrumenty, utwory poważne, wesołe, żywe, melancholijne.

Wszystko odbywało się pod czujnym okiem jury. Poziom jak zwykle wysoki, z roku na rok poprzeczka idzie mocno w górę. Nie jest więc łatwo wyłonić tych najlepszych, najzdolniejszych, tych którzy nie tylko na scenie czują się jak ryba w wodzie, ale też mają największy talent i trafiają najgłębiej do serc publiczności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
doriseba

Kocus- masz swieta racje! Bylam tam i slyszalam spiew wszystkich kandydatow i pomimo, iz moje dziecko dostalo nagrode to i tak uwazam , ze Ci co naprawde zasluzyli to nie dostali nawet wyroznienia, bo... nie byli ze Stalowej Woli... Przykre...

~lipa

Konkursy wewnetrzne mają cechę: bliższa koszula ciału

~Ola

kocus . Czy można bardziej durną napisać wypowiedz . Czy można wykazać się większym debilizmem, matolstwem i zawiścią . Osobiście wątpię !!

Kocus

oczywiscie pan horoszko musial przepchnac swoich