„Cieplutkie” prezenty dla noworodków

Image

Doceniając rodziców nowonarodzonych dzieci i aby przywitać w miły sposób nowych mieszkańców, Powiat Niżański przygotował dla maluchów mały prezent – polarowy kocyk, w różnych kolorach, z herbem Powiatu.

Starosta Niżański Robert Bednarz uroczyście przekazał kocyki na ręce Lekarza kierującego Oddziałem Noworodkowym lek. Doroty Ryńskiej i pielęgniarki oddziałowej Jolanty Koluch, w obecności p.o. Dyrektora SPZZOZ w Nisku Romana Ryznara i Zastępcy Dyrektora ds. Opieki Zdrowotnej lek. Stanisława Grzybowskiego.

Od teraz każde nowonarodzone dziecko w Szpitalu Powiatowym im. PCK w Nisku, będzie otrzymywało taki „cieplutki” prezent.

To nowa inicjatywa Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, który swym pomysłem chce wyrazić radość władz samorządowych i osób związanych z Powiatem Niżańskim, że przybywa nowych mieszkańców, nie tylko naszego, ale równie ż okolicznych Powiatów.

- Mamy nadzieję, że prezent przypadnie do gustu rodzicom nowonarodzonych dzieci oraz będzie uzupełnieniem niezbędnych rzeczy do opieki nad dzieckiem. Każdy kocyk będzie posiadał symbol Powiatu – herb oraz napis ,,Rośnij zdrowo – Powiat Niżański - mówi Starosta.

Kocyki są wręczane są maluchom od miesiąca kwietnia 2018 r. Na upominek mogą liczyć również dzieci urodzone w Nisku od 1 stycznia 2018 roku, których rodzice mogą odebrać prezenty w Poradni Neonatologicznej przy SPZZOZ w Nisku.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ana

kazdy prezent cieszy,a ludzie juz szukaja dziury w calym;ja kilka i kilkanascie lat temu dostawalam zestawy probek i gazet i to tez cieszylo

~ania

Jeszcze poprosimy o LUDZKICH specjalistów.

~Miejscowy

Jaja kocyki zima minela już to się wysilili ha to potrafią nizanscy włodarze brawo za lans czas wyborów się zaczyna czas wziąść przekonać owieczki do siebie