Odpowiedzą za rozbój
Opublikowano: 9  Kwietnia  2018

Stalowowolscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę, którzy są podejrzani o rozbój na 72-letnim mieszkańcu w Stalowej Woli. Sprawcy ukradli pieniądze. Wobec podejrzanych zastosowane zostały środki zapobiegawcze – wobec kobiety policyjny dozór, zaś wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Za takie przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Na początku kwietnia stalowowolscy policjanci zostali powiadomieni przez 72-letniego mieszkańca Stalowej Woli, że przebywając w jednym z mieszkań w Stalowej Woli został pobity i zabrano mu z portfela pieniądze. Zgłaszający oszacował straty na kwotę ponad 200 złotych. Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady.

Po otrzymaniu informacji o napadzie, policjanci przystąpili do działań związanych z ustaleniem i zatrzymaniem sprawców rozboju. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby podejrzewane o to przestępstwo. 47-letnia kobieta oraz 36-letni mężczyzna byli pod wpływem alkoholu. Oboje trafili do policyjnego aresztu.

Zatrzymani usłyszeli zarzut rozboju. Wobec kobiety stalowowolska prokuratora zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. W miniony piątek stalowowolski sąd zastosował wobec podejrzanego 36-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

 


Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

~samotnepolki
Poznawaj samotne kobiety i umawiaj się na gorące randki wejdź na samotnepolki.pl
Dodano: 10  Kwietnia  2018  14:31:21
~Ktoś
Gdzie patol polaz i poco tak się kończy melanż parę sinakow jaja o2do 12lat dobre a ten h,,, z wiodących nie poczytalny i z8 dostanie w zakładzie dla psychicznych i wyjdzie jaja masakra
Dodano: 10  Kwietnia  2018  10:34:29
~hehe
47 lat wiek zbyt pozny na patologie 500+ , wiec patologia radzi sobie jak moze
Dodano: 10  Kwietnia  2018  10:09:04
 

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe