Prezent dla odważnego mężczyzny

Image

Jeśli szukasz wymarzonego prezentu dla amatora mocnych wrażeń, podaruj mu voucher gwarantujący ekstremalne doświadczenia. Poznaj kilka propozycji najciekawszych upominków dla odważnego mężczyzny. .

Dream Jump

Dream Jump to opatentowana technika oddawania skoku z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych i bloczka. Między dwoma wybranymi obiektami luźno rozwiesza się liny tak, by ich kształt przypominał literę „U”. Stosując specjalnie opracowany system rozwieszania wydłuża się swobodny spadek nawet do 90 % wysokości obiektu, z jakiego oddawany będzie skok. Zapewnia to niesamowite uczucie wolności, jakiego nie da się z niczym porównać. Co więcej, układ lin zwiększa swobodę w wyborze obiektów i pozwala na wykonywanie powietrznych akrobacji – salt, gwiazd i innych figur. Podaruj bliskiej Ci osobie szansę na przeżycie czegoś niezwykłego.

Lot paralotnią

Spraw radość ważnemu dla Ciebie mężczyźnie i zagwarantuj mu fantastyczną pamiątkę, czyli moc cudownych wspomnień. Voucher na lot paralotnią to szansa, by wznieść się w powietrze, podziwiać świat z zupełnie innej perspektywy i zachwycać się widokami zapierającymi dech w piersiach. Razem z instruktorem uczestnik podniebnej przygody poszybuje ponad górami, nie musi zatem martwić się o bezpieczeństwo. Może skupić się na oglądaniu krajobrazów i cieszyć się przyjemnością lotu.

Skok na Bungee

Wyśmienitym upominkiem dla każdego mężczyzny uwielbiającego ekstremalne wrażenia będzie prezent dostarczający sporej dawki adrenaliny, czyli voucher na skok na Bungee. Po krótkim szkoleniu skoczek wznosi się na wysokość 90 metrów. Podziwia rozległą panoramę, by oddać skok głową w dół. Doświadcza wówczas czegoś niesamowitego – wspaniałego uczucia wolności. Oddanie skoku jeszcze przez wiele lat będzie przywoływać mnóstwo wspomnień.

Kurs driftingu

Pasjonat motoryzacji doceni voucher na lekcję driftingu. Kurs zapewni całą masę emocjonujących przeżyć. Ryk silników, zapach palonej gumy i szalona jazda po torze – wszystko to w ramach jednego prezentu. W ramach lekcji z profesjonalnym instruktorem kursant poznaje tajniki prowadzenia pojazdu i driftingu. Zdobytą wiedzę testuje na torze prowadząc specjalny, superszybki samochód i doskonale się bawiąc. Niecodzienne wrażenia i okazja, by sprawdzić się w szczególnych okolicznościach – to one decydują o wyjątkowości upominku, jakim jest voucher na kurs driftingu.

Skok spadochronowy

Voucher na skok spadochronowy trafi w gust wielbiciela sportów ekstremalnych. Oddanie skoku z wysokości 4000 metrów to świetna okazja do zmierzenia się z lękiem i udowodnienie siły swojego charakteru. Przed wzbiciem się w powietrze, osoba obdarowana voucherem odbywa niezbędne szkolenie gwarantujące bezpieczeństwo. Wsiada na pokład samolotu i po osiągnięciu odpowiedniej odległości od ziemi, oddaje skok spadochronem, szybując w powietrzu. Aby oprócz fantastycznych wspomnień zachować również materialną pamiątkę z emocjonującego wydarzenia, skoczek może nagrać film dokumentujący swoja przygodę.

Idealny prezent dla mężczyzny odważnego i kochającego to, co niezwykłe, powinien przyprawiać o dreszcz i gwarantować rewelacyjną zabawę. Każdy z opisanych voucherów pozwala doświadczyć niecodziennych emocji, dlatego doskonale sprawdzi się jako podarunek dla nieustraszonej osoby.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Nina

Kobiety są nie mniej odważne, a nawet odważniejsze. Ehh ten katolicki patriarchat. :(

~Zuza

Dla czego piszecie tylko o mężczyznach, kobietom nie wolno, np. driftować?

~1+1=2

Aby oprócz fantastycznych wspomnień zachować również materialną pamiątkę z emocjonującego wydarzenia, skoczek może nagrać film dokumentujący swoja przygodę.

Niekiedy materialna pamiątka po skoku spadochronowym nieoczkiewanie podczas niego może pojawić się i w kombinezonie...