Ukrył narkotyki w niesprawnym aucie

Image

Wczoraj niżańscy policjanci ruchu drogowego podjęli kontrolę zaparkowanego pojazdu. Auto było niesprawne, a jego właściciel miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Około godz. 15 w miejscowości Kopki w powiecie niżańskim, policjanci ruchu drogowego postanowili skontrolować stojącego na parkingu forda. Jego kierowca, na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać, co wzbudziło w funkcjonariuszach podejrzenia. Jak się okazało, samochód był niesprawny. Z uwagi na jego stan techniczny policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Podczas kontroli, mężczyzna w dalszym ciągu był wyraźnie zdenerwowany, unikał kontaktu wzrokowego i na pytania policjantów odpowiadał w nielogiczny sposób. Policjanci postanowili sprawdzić, czy mężczyzna nie posiada przedmiotów mogących pochodzić z przestępstwa lub służyć do jego popełnienia. W portfelu mężczyzny znaleźli woreczek z białą, sproszkowaną substancją. W aucie, pod dźwignią hamulca ręcznego, mężczyzna przewoził 4 kolejne, takie same woreczki z białą substancją, a w osłonie głośnika kolejne 6 wraz z wagą elektroniczną.

24-letni mieszkaniec Koziarni został zatrzymany w policyjnym areszcie, teraz odpowie przed sądem.

KPP Nisko


Komentarze

Dodaj swój komentarz

By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ania

Pewnie jechał z zarzecza i mu auto padło trzeba zobaczyć czy nie kradzione i czy w zarzeczu nie stało ;)

~złamanyjózek

Pójdzie siedzieć za unikanie kontaktu wzrokowego i posiadanie woreczków strunowych.

Boniu

Ale zajebisty węgorz! Aż mi kulfon cierpnie na sam widok.

wopin

A jeszcze ktoś normalny do NNN chodzi ?

~Alojzy

Mniej torebek dla dzieciaków w NNN i Sydney . Rodzice interesujcie się gdzie wasze pociechy przebywają